Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS (/Temat-Dziennik-ScroX-Droga-przez-SUB-SMS-Premium-SMS-117444)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - ScroX - 10-07-2015 13:55

Dziennik
SUB SMS & Premium SMS

O mnie
Jak już prawie wszyscy wiedzą nazywam się Michał , mam 19 lat za rok kończę szkołę i na tym etapie chce zakończyć swoją edukację.
Ten rok będzie bardzo istotnym rokiem bo trzeba zacząć myśleć co dalej, na razie pozostaje w subskrypcjach & Premium SMS , jest niby coraz lepiej ale to nie wystarcza, jest to mój drugi dziennik tak więc i motywacja podwójna !

O moich zarobkach
O zarabianiu w internecie dowiedziałem się gdzieś w Marcu obecnego roku ( czyli jakieś 4 msc temu ) Do tej pory zarobiłem około 5000 zł. Nie dużo, nie mało, wliczało się w to też inna praca poza subskrypcjami.
Przez ten czas pracowałem na 3 serwisach
Leadmore - Główny
HotCash - Jako drugi
MyLead - Testowy

Łącznie z nich wszystkich zarobiłem około 2000 zł.

Dziennik miał powstać wczoraj ale nie miałem zbytnio czasu. Mimo to ten pierwszy wpis będzie na temat wczorajszego dnia.

Dzień 1

Co zrobiłem
  • Dodałem 2 filmy na YouTube + 1 Wpis na moim blogu.
  • Mały spam ( Poza Facebookiem i YouTubem )
  • Przygotowałem się pod (1 razową ) niszę którą wykorzystałem na HotCash-u

Zarobek
[Obrazek: 29cun1v.png]

[Obrazek: 2daxf6q.png]

Wynik i Cel
  • Zarobek - 114 zł
  • Cel do końca miesiąca - 114/1000 zł



RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - adam064732 - 10-07-2015 15:48

Powodzenia Wink Nie prowadziłeś czasami już dziennika ? Chyba, że mam zwidy jakieś Big Grin

@EDIT
Dobra, przeoczyłem kawałek zdania Tongue


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - ScroX - 10-07-2015 16:14

Tak prowadziłem Wink Dlatego napisałem że to mój drugi dziennik Wink
Miałem dosyć przerwę i postanowiłem postawić nowy dziennik, myślę że lepszy Wink


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - Crausher - 10-07-2015 17:02

Czuję że będzie to porządny dziennik nie żaden podrabianiec Big Grin Będę śledził Wink


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - jacplac - 10-07-2015 20:24

Fajnie czytało się twój poprzedni dziennik, tego też będę obserwował, apropo co z tą twojąkonwersacją ;d


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - ScroX - 10-07-2015 20:28

(10-07-2015 17:02)Crausher napisał(a):  Czuję że będzie to porządny dziennik nie żaden podrabianiec Big Grin Będę śledził Wink

beka Wiadomo ! Smile Dzięki wielkie Big Grin

(10-07-2015 20:24)jacplac napisał(a):  Fajnie czytało się twój poprzedni dziennik, tego też będę obserwował, apropo co z tą twojąkonwersacją ;d

Mam nadzieję że ten też Ci się spodoba Big Grin
Ajj szkoda gadać, taka nisza co zrobić.. dzisiaj jest o wiele lepiej ale zarobki mniejsze Smile nie spodziewajcie się kokosów Wink


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - full2000 - 10-07-2015 20:51

Również pamiętam z poprzedniego dziennika zatem powodzenia!Smile


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - GelO - 10-07-2015 21:59

O proszę, powodzenia Smile PS. Poradnik się JUŻ zwrócił beka ale sposób na prawdę fajny i wykorzystuję Wink


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - ScroX - 10-07-2015 22:37

Dzień 2

Co zrobiłem
  • Dodałem 1 Film na YouTube ( ale został szybko usunięty jak i mój aktualnie najlepszy zarabiający filmik Sad )
  • Dodanie wpisu na mojego bloga
  • Spróbowanie nowej niszy, niezbyt przyjemna ale dochodowa.. Jutro zacisnę zęby i spróbuje wyciągnąć lepsza dniówkę

Zarobek
[Obrazek: 2gwdvew.png]

Wynik i Cel
  • Zarobek - 42 zł
  • Cel do końca miesiąca - 156/1000 zł



RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - Armin Van Buuren - 10-07-2015 22:39

Powodzenia, obserwuje Smile