Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Liromir - niepoważny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Liromir - niepoważny (/Temat-Liromir-niepowazny-117406)

Strony: 1 2


Liromir - niepoważny - BEEREM - 09-07-2015 20:53

Pan Liromir wygrał licytację pod tym linkiem:

http://zarabiam.com/Temat-nky-pl-116631

Skontaktowałem się z nim poprzez pw, czekałem, czekałem, napisałem jeszcze raz w końcu napisał że potrzebuje kilka dni. 10 to już chyba więcej niż kilka? Nie odpisuje w ogóle na wiadomości a na forum się pojawia. Dzięki temu Panu, nie sprzedałem domeny, za którą dostałem wyższą ofertę lecz już po licytacji na forum, więc chciałem się wywiązać z umowy. A tu co? A tu kompletna ignorancja...

Pozdrawiam nie polecam.


RE: Liromir - niepoważny - Coristo - 09-07-2015 20:57

@[Liromir]


RE: Liromir - niepoważny - Liromir - 10-07-2015 19:42

głupi jestem od 1.07 bo mam kurs, dziś to załatwimy, dostaniesz bonus Smile


RE: Liromir - niepoważny - Mercz - 10-07-2015 19:49

Osobiście ręcze za Liromir, że jest to poważny człowiek!
Może akurat mu coś wypadło Cool


RE: Liromir - niepoważny - twnt22 - 10-07-2015 19:53

Mimo czasami troszkę wrednego słownictwa Liromira mogę polecić. Mogło mu coś wypaść.


RE: Liromir - niepoważny - BEEREM - 11-07-2015 12:24

(10-07-2015 19:42)Liromir napisał(a):  głupi jestem od 1.07 bo mam kurs, dziś to załatwimy, dostaniesz bonus Smile

Dziś, w sensie wczoraj?


RE: Liromir - niepoważny - BEEREM - 15-07-2015 14:47

Odświeżam temat tylko żeby utwierdzić was w przekonaniu że ten gość jest niepoważny. Napisał tutaj że załatwimy sprawę i to z BONUSEM! Sprawy nie załatwiliśmy, mało tego musiałem mu napisać dwie wiadomości żeby raczył w ogóle odpisać że był pijany jak licytował i nie bardzo potrzebuje tej domeny ale jak tak bardzo chcę to ją kupi - nie kupił. Proszę bardzo zamieszczam dowody żeby nie było.

Najbardziej mnie dziwi fakt że gość próbuje utrzymać swój dobry wizerunek w tym temacie a potem mnie olewa. Bądźcie czujni.

Pozdrawiam
[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]


RE: Liromir - niepoważny - Lotheo - 15-07-2015 14:49

"zajebany jestem od 1.07 bo mam kurs, dziś to załatwimy, dostaniesz bonus "

To dziś, to był 10 lipiec, a dzisiaj mamy 15 akurat.

Jeśli autor wątku zostawił specjalnie tą domenę, to nie poważne zachowanie Liromira, mogło narazić go na straty finansowe, bo może znalazł by się inny kupiec, który by ją kupił. Ludzie, bądźmy poważni facepalm


RE: Liromir - niepoważny - Coristo - 15-07-2015 15:22

@[Liromir] Jakie jest twoje stanowisko w tej sprawie ? Masz czas do godziny 20:00 15.07.2015


RE: Liromir - niepoważny - BEEREM - 15-07-2015 15:56

Po całej sprawie domena w końcu została przez Pana Liromira zakupiona.

Pozdrawiam