Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
vojtec - komentarz negatywny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: vojtec - komentarz negatywny (/Temat-vojtec-komentarz-negatywny-117405)



vojtec - komentarz negatywny - luksza95 - 09-07-2015 20:51

Użytkownik @vojtec otrzymał ode mnie doładowanie w zamian za 5 kodów visa, z których jeden "może" nie działać. Z pięciu kodów nie weszły 2. Vojtec upiera się, że kod musi działać i że to wyjaśni. Po kilku dniach, na prośbę o czwarty kod odpisał:
"Niestety promocja nie jest już dostępna. Tak jak wcześniej pisałem, według mojej wiedzy tylko jeden kod był "wykorzystany". Za chwilę skontaktuję się z biurem obsługi organizatora promocji i spróbuję uzyskać informację, kiedy kod został użyty."
I chyba piorun w to biuro obsługi trafił lub może automat IVR się zaciął i biedny vojtec nadal muzyczki słucha od czterech dni. Pisałem do niego potem - na forum wchodzi, wiadomości odczytane, odpowiedzi brak...

I nie chodzi tu o pieniądze (bo rozmawiamy o kwocie, którą średnio ogarnięty człowiek zarobi w kilka minut), tylko o zasady.

Undecided


RE: vojtec - komentarz negatywny - ShuQi - 11-07-2015 13:19

Nie oznaczyłeś go poprawnie

@[vojtec]


RE: vojtec - komentarz negatywny - Mercz - 23-07-2015 01:11

a odpowiedzi dalej brak Rolleyes