Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc dotycząca SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomoc dotycząca SMS (/Temat-Pomoc-dotyczaca-SMS-117389)



Pomoc dotycząca SMS - Ripos - 09-07-2015 15:48

Witajcie, rozpoczynam właśnie swoją przygodę z sub/premium sms i mam kilka pytań(chyba to dobry dział przynajmniej nie wiem gdzie go umieścić). Moje pytania dla wielu mogą okazać się beznadziejnymi, lecz nigdzie nie znalazłem na nie odpowiedzi

1. Jak dokładnie działa viralka?
2. Czy do viralki potrzebna jest aplikacja fb
3. Jak działa aplikacja fb
4. Wybrałem stronę leadmore czy to dobry pomysł?


Szukam kogoś do pomocy z leadmore jak zacząć (nie chodzi mi o mentora, nie oczekuję gotowej niszy) Oferuję refa za profesjonalną pomoc w ogarnięciu wszystkiego Smile ( na czym się skupiać promując itp)


e1:
Jeżeli to zły dział to proszę o przeniesienie


RE: Pomoc dotycząca SMS - kukiz87 - 09-07-2015 16:23

1. Jak dokładnie działa viralka?
2. Czy do viralki potrzebna jest aplikacja fb
3. Jak działa aplikacja fb
4. Wybrałem stronę leadmore czy to dobry pomysł?


1. Ktoś wchodzi na stronę zamyka reklame a w zamian ma okienko z czescia tresci Twojej strony , na swojej tablicy na fb przez co widza to jego znajomi i tak w stylu wirusa rozchodzi sie wszystko na fejsie

2. Nie jest potrzebna , może być sam skrypcik strony bez apki

3.nie wiem nie działałem na apce nigdy , tylko na gołym viralu

4.dobry nie dobry , sa lepsze strony , ja osobiscie działam teraz na mniejszych stawkach z odnowieniami , moim zdaniem duzo bardziej opłacalne niz wieszka jednorazowa stawka , leadmore ma oklepane landingi juz ktore kazdy zna , jednak jak najbardziej serwis wyplaca na czas , ja osobiscie polecił bym bardzo mylead , masa programów rózne stawki do wyboru ogolnie bajka plus do tego wyplaty w kilka godzin na koncie za darmo , jak z leadmore wyplacalem 3k jednorazowo bolało jak ktoś mi zabierał 300 zł !

nie licz że ktoś Ci pomoże za smieszne 5 % z refa , sam musisz dojść do tego o co biega i jak zarabiać , metodą prób i błędów w koncu sie uda


RE: Pomoc dotycząca SMS - Ripos - 09-07-2015 20:16

Pod viralke oczywiście trzeba mieć hosting? Sądzę, że raczej darmowy nie uciągnie tylu wejść
Viralka ma coś takiego jak apka? Chodzi mi o to czy może wejść jakiś patch który ją banuje.


RE: Pomoc dotycząca SMS - kukiz87 - 09-07-2015 20:48

Musisz miec hosting i domene , to sa sprawy naprawde groszowe , jest viral z apką oraz bez apki , ja jade na takim bez apki i tez jest super działa jak należy , a fb może poprostu zbanować konto , co się często dzieje na świeżym tym bardziej , więc dobrze mieć jakies zaplecze albo poprostu domene Ci zablokuje i domena na nic bedzie do działana na Fb , wiec trzeba miec host kilka kont plus oczywiscie kilka domen na start