Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? (/Temat-Czy-Janusz-Korwin-Mikke-jest-faszysta-117346)

Strony: 1 2


Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? - overlord25 - 08-07-2015 20:24

Janusz Korwin-Mikke szokuje kolejny raz. Tym razem podczas swojego krótkiego wystąpienia w Parlamencie Europejskim posłużył się faszystowskim pozdrowieniem i słowami: "Ein Reich – ein Volk – ein Ticket". Dyskusja poświęcona była stworzeniu wzoru jednego biletu, który obowiązywałby we wszystkich krajach Unii.

Pełne źródło i filmik z tego wystąpienia http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,kp60kv


RE: Janusz Korwin-Mikke użył faszystowskiego gestu w Parlamencie Europejskim - selfie - 08-07-2015 20:34

Powiedział prawdę a tutaj ciekawostka:
[Obrazek: Students_pledging_allegiance_to_the_Amer...salute.jpg] Jerk


RE: Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? - bodorek - 08-07-2015 20:49

Jak to Korwin, chce powiedzieć coś rzeczowego i prawdziwego, ale robi to w najbardziej debilny sposób na świecie


RE: Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? - MaLiN - 08-07-2015 21:28

Czasami aby głupkowi (Unii Europejskiej) pokazać, że jest coraz bardziej głupia, trzeba się do takich prostych metod zniżyć. Dla mnie to też dziwne jego zachowanie jest, ale z drugiej strony przyciąga uwagę mediów, z tym że nie mówią one o problemie z Unią, tylko o tym że Korwin jest dziwny.

Jeszcze trochę to będą nam kazać robić jednakową kupę, myć się tylko w poniedziałki (bo kryzys i trzeba wodę oszczędzać), a jeść niewykrzywione banany pokerface


RE: Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? - Marszal - 10-07-2015 16:02

Media zwykle mówią prawdę subiektywną, akurat po Korwinie jadą jak tylko mogą bo gdyby on doszedł do władzy to by zrobił z nimi porządek więc jest zaszczuty z góry na dół i robią z niego największego idiote w Polsce jak swego czasu robili z J. Kaczyńskim.


RE: Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? - daniel42na - 10-07-2015 16:15

http://www.fzp.net.pl/opinie/nie-rezygnujmy-z-rozsadku Antysemityzm, holokaust itd to sprawy ściśle związane z Hitlerem i Żydami, ale nawet oni są w stanie zrozumieć sens wypowiedzi i gestu... tymczasem w naszych mediach dzieje się jakaś odmienna rzeczywistość, co najgorsze ludzie to łykają zupełnie bezkrytycznie.
Swoją drogą, pomysł jednego biletu naprawdę genialny. beka


RE: Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? - full2000 - 10-07-2015 16:19

Niestety prawda jest okrutna - większość jest głupia.
To normalne że Korwin w społeczeństwie idiotów jest traktowany jak alien.
Prościej jest próbować zniżyć kogoś do swojego poziomu niż samemu wejść na jego poziom.
Myślenie ludzi jest na poziomie średniowiecza a większość to podatne na wpływy marionetki systemu.

Dziękuję.


RE: Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? - Marszal - 10-07-2015 16:49

Dokładnie, niestety na osoby które nie korzystają z internetu a jedynym źródłem informacji jest telewizja bardzo łatwo wpłynąć i nimi manipulować, tym bardziej że wszystkie główne stacje wpierają te same wprowadzające w błąd informację. W telewizji polecam obejrzeć wiadomości w TV Trwam i porównać sobie z czystej ciekawości to jak i co jest komentowane.


RE: Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? - mikuss - 10-07-2015 16:58

(10-07-2015 16:49)Marszal napisał(a):  obejrzeć wiadomości w TV Trwam .

mnie szkoda nabijać KWH na licznik by patrzeć czy to na świeckie paplugi czy na batmanów
wiadomości wolę poczytać w internecie w niezależnych źródłach


RE: Czy Janusz Korwin-Mikke jest faszystą? - Marszal - 10-07-2015 17:19

(10-07-2015 16:58)mikuss napisał(a):  
(10-07-2015 16:49)Marszal napisał(a):  obejrzeć wiadomości w TV Trwam .

mnie szkoda nabijać KWH na licznik by patrzeć czy to na świeckie paplugi czy na batmanów
wiadomości wolę poczytać w internecie w niezależnych źródłach

Twoja wola ja tam żadnym zagorzałym katolem nie jestem, obejrzałem raz dla porównania bo ktoś mi polecił i wiem że jest różnica w tym i tym przekazie Wink