Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę wykonanie bota do gry przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę wykonanie bota do gry przeglądarkowej (/Temat-Zlece-wykonanie-bota-do-gry-przegladarkowej-117342)



Zlecę wykonanie bota do gry przeglądarkowej - Szrejter - 08-07-2015 18:34

Poszukuję osoby, która wykona mi bota do gry przeg. opartej prawdopodobnie na cronie bo ma on działać 24/7. Kontakt priv lub GG:52178070 . Proszę żeby pisały tylko doświadczone osoby, które znają się na rzeczy... Pozdrawiam!


RE: Zlecę wykonanie bota do gry przeglądarkowej - Mercz - 08-07-2015 18:38

Czy bot musi działać w tle? Jeśli nie, to ja mogę spróbować.


RE: Zlecę wykonanie bota do gry przeglądarkowej - Szrejter - 08-07-2015 18:40

Bot ma prawdopodobnie działać na moim serwerze, więc nie interesuję mnie jakieś imacros itd. Szukam tylko osób, które się znają i ogarniają crona.


RE: Zlecę wykonanie bota do gry przeglądarkowej - koza95 - 08-07-2015 21:50

Pisz na PW ze szczegółami, jaka gra, jak ma działać itp.


Zlecę wykonanie bota do gry przeglądarkowej - patruq - 23-07-2015 19:24

Poszło pw. Czekam na odpowiedz .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Zlecę wykonanie bota do gry przeglądarkowej - Klin - 31-08-2015 15:15

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.