Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik AvB. PremiumSms [Real Content] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik AvB. PremiumSms [Real Content] (/Temat-Dziennik-AvB-PremiumSms-Real-Content-117329)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Dziennik AvB. PremiumSms [Real Content] - Armin Van Buuren - 08-07-2015 13:48

Witam,


Po kilku miesięcznej przerwie postanowiłem wrócić do zarabiania w internecie, dziennik będzie moją mobilizacją. Zarabiałem na HoTCash oraz Leadmore, na HC miałem bardzo wysoką skuteczność ponad 20% na artykułach nisza się wypaliła i zaczynam praktycznie od zera. Trzeba coś zarabiać ...
Od 3 tygodni działam na TrafficMonsoon, bez inwestycji, promuje program i czekam aż dobije do 50$ wtedy kupie adpacka i jakoś się to będzie kręcić, wiem że daleka droga przede mną ale potrzebuje systematycznośći w działaniu.

Tak się prezentuje sytuacja na TM, mam 37 poleconych i kasa kręci się na razie głównie z klikania.

[img][Obrazek: mvkohv.jpg][/img]

Porobie jakieś konta i podziałam coś na LM,zobaczymy co z tego wyjdzie.
Pozdrawiam wszystkich obserwujących


RE: Dziennik AvB. TrafficMonsoon & SubSms - Armin Van Buuren - 09-07-2015 23:51

9 LIPIEC


Co robiłem ?

Większość czasu siedziałem na forum, czytając różne tematy na temat zarabiania.
Coś tam powoli ruszyłem, mam nadzieje że jutro będzie lepiej, jak na razie wygląda to tragicznie ale trzeba być optymistą bo inaczej się daleko nie zajdzie.

Ile zarobiłem :
[Obrazek: 2u6fgns.jpg]

Leadmore - 9.00 zł.
TrafficMonsoon - 0.52$

----------------------------------------
W tym miesiącu zarobiłem :

Leadmore 9.00.-
TrafficMonsoon 0.52$.-



RE: Dziennik AvB. TrafficMonsoon & SubSms - full2000 - 10-07-2015 09:32

Hmm... rzeczywiście typowy start ale miło będzie poczytać jak się rozwijasz i wieżę że Ci się uda! Powodzenia Smile


RE: Dziennik AvB. TrafficMonsoon & SubSms - Armin Van Buuren - 10-07-2015 23:54

10 LIPIEC


Co robiłem ?

Dzisiejszy dzień to tragedia i załamanie z mojej strony, kupiłem wczoraj poradnik za ponad stówe od jednego z uzytkowników jednak nie sądze żeby mi pomógł powalczyłem godzine ..efekt taki jak widać, także musze szukać zarobku gdzie indziej, wrzuciłem dziś 3 filmy na YT i szukałem informacji dot Programów Partnerskich, ciezko mi sie patrzy na takie zarobki wiedząc ze 3 miesiace temu dniowka to 150 zł ...ale trzeba sie nauczyć pokory i nie poddawać się..to jest najważniejsze. Aha, zamówiłem też startery to moze i na fcb coś podziałam, ale to po weekendzie póki co powalcze jeszcze poza fcb, licze ze sie odbije od tego dna za jakiś czas.

Ile zarobiłem :
[Obrazek: 2qki1js.jpg]

Leadmore 4.50.-
TrafficMonsoon 0.33$

------------------------------------------------------------------
W tym miesiącu zarobiłem:

Leadmore 13.50.-
TrafficMonsoon 0.88$


RE: Dziennik AvB. TrafficMonsoon & SubSms - Armin Van Buuren - 11-07-2015 21:49

11 LIPIEC


Co robiłem ?

Kombinowałem, próbowałem i w końcu się udało zarobić, dzisiejszy dzień mnie podbudował i pokazał że jednak się da ! zmieniłem sposób, taktyke, nisze i program na sms premium, efekt :

[Obrazek: abnjvo.jpg]


HotCash - 100.00.-
SKrill 11.61.-
TrafficMonsoon 0.22$

-------------------------------------------------------------
W tym miesiącu zarobiłem :

Sub/Premium SMS - 125.00.-
TrafficMonsoon - 1.10$


RE: Dziennik AvB. TrafficMonsoon & SubSms - Cencik16 - 12-07-2015 02:15

Woow, bardzo mało UU, ale jak dużo leadów za to :o
Gratki Smile


RE: Dziennik AvB. TrafficMonsoon & SubSms - Armin Van Buuren - 13-07-2015 00:17

12 LIPIEC


Co robiłem ?

Dosłownie nic..mimo że niedziela to dobry dzień na zarobek niestety nie było czasu, dzień spędzony u rodziny i dopiero teraz zajrzałem na komputer, jedyne co wpadło to pozostałośći po wczoraj z Hotcasha oraz pare centów na TrafficMonsoon, jutro coś spróbujemy zarobić.

Ile Zarobiłem:
HotCash 10 zł (automat)
TrafficMonsoon 0.47$

------------------------------------------------
W tym miesiącu zarobiłem:

Sub/Premium sms - 135.00.-
TrafficMonsoon - 1.57$


RE: Dziennik AvB. TrafficMonsoon & SubSms - Armin Van Buuren - 13-07-2015 18:32

13 LIPIEC


Co robiłem ?

Dzisiaj dużo czasu zajeło mi przygotowywanie niszy, gdy już wystartowałem okazało się że najniższa stawka na HC ( 2 zł ) daje mi za leada 3.50 a koszt jaki płaci osoba wysyłająca sms to ponad 11 zł a nie 5 zł, niestety musiałem usunąć wszystkie swoje działania co spowodowało że zarobki na dziś będą słabe, problem musze rozwiązać już pisałem do Karcza w tej sprawie, no więc na dziś to tyle z zarobku, szkoda bo mogło byc więcej ..
[Obrazek: 14m9vzo.jpg]
Ile zarobiłem ?

HotCash 21.00.-
Skrill 5.00.-

TrafficMonsoon - aktualizacja pod wieczór
---------------------------------------------
W tym miesiącu zarobiłem

Sub/Premium SMS - 161.00.-
TrafficMonsoon - aktualizacja wieczorem


RE: Dziennik AvB. TrafficMonsoon & SubSms - Armin Van Buuren - 15-07-2015 00:18

14 LIPIEC


Co robiłem ?
Troche działałem i efekt bardzo przyjemny jak na zarobek w tygodniu, jestem zadowolony bardzo chciałbym utrzymać takie wyniki Smile tym bardziej zadowolony jestem z tego że osoba która wysyła smsa, robi to świadomie i to co dostaje jest adekwatne do ceny,także generalnie i ja i osoba wysyłąjąca powinna być zadowolona.
[Obrazek: vy0h3o.jpg]

Ile zarobiłem :

Hotcash 80.50.-
Skrill 10.00.-
TrafficMonsoon 0.63$
--------------------------------------------------------
W tym miesiącu zarobiłem

Suby/Premium SMS: 241.50.-
TrafficMonsoon 2,2 $


RE: Dziennik AvB. TrafficMonsoon & SubSms - LMKY - 15-07-2015 07:50

Jakbyś pokazał jak postujesz, że masz taki CR to byłbym bardzo wdzięczny Big Grin


Gratuluję i większych zarobków życzę Huh