Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp (/Temat-Kizlaczek-dzienniczek-pracy-upload-itp-117326)



Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - kizlaczek - 08-07-2015 13:20

Witam. Mam na imię Piotr i od września będę kontynuował naukę w klasie IV Technikum leśnego. Aktualnie po ukończeniu darmowych kursów jakie oferuje mi szkoła dorabiam w lokalnym ZUL ( Zakład Usług Leśnych ) jako Drwal - operator pilarki. Moje przygody z zarabianiem w internecie sięgają roku 2011 kiedy to wysłałem swojego pierwszego sms'a na hacka do gry Metin2. Od tamtej pory z lepszymi bądź gorszymi wynikami zarabiałem pierwsze centusie. Miałem sporo pomysłów, które chciałem wdrożyć jednak byłem zbyt leniwy. Postanowiłem założyć ten dzienniczek aby dodać sobie odrobinkę motywacji. Gdyż chcę potraktować zarabianie w internecie jako pewną formę hobby. Pieniądze z tej pracy przeznaczę na różnego rodzaju gry na PC i konsole, ponieważ nie lubię wydawać swoich pieniążków z portfela na takie głupotyUndecided.

Mój cel:
Moim celem zdobycie 100 zł do końca lipca

Programy w których będę zarabiał:

*G2A Goldmine
*Imgclick
*vShare
*Streamin.to

Jeżeli ktoś zna jakieś zagraniczne stronki z filmami online typu seansik itp. Byłbym wdzięczny. Sam znam 3 ale to może być za mało.

Wieczorkiem napisze co i jak zrobiłem a jutro rano dam znać ile zarobiłem


RE: Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - kizlaczek - 08-07-2015 20:14

Dzień się kończy zrobiłem to co miałem zrobić teraz tylko czekać na akceptacje linków. Myśle że na dzień dzisiejszy 3 filmy wystarczą. Dodałem pare pikantnych galerii a także zrobiłem parę postów z linkami g2a więc jestem dobrej myśli.

Cele na jutro:
Wgrać wiecej filmików i znaleźć nowych odbiorców na zdjęcia.
Zarobić pierwsze $$


RE: Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - kizlaczek - 11-07-2015 16:30

Troszkę mnie nie było ponieważ była przerwa w dostawie prądu dzięki nawałnicy więc nie mogłem wstawiać ale bilans w ciągi tych 4 dni to :
Stream.to 0.9803 $
imgclick 2.03 $
G2a 1.32$
Vshare 0.0329952 BTC

jestem dobrej myśli ale to jeszcze nie koniec dzisiaj postaram się zrobić bloga o pewnej tematyce i czerpać zyski jeszcze z niego


RE: Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - jasieeks - 11-07-2015 16:40

Gdzie promujesz się z g2a? Smile
masz własną strone?


RE: Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - full2000 - 11-07-2015 17:43

Fajnie że nie ograniczasz się do jednego tylko działasz na kilku platformach. Powodzenia! Wink


RE: Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - DawidMoney - 11-07-2015 17:54

Powodzenia w zarabianiuSmile


RE: Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - kizlaczek - 11-07-2015 22:36

(11-07-2015 16:40)jasieeks napisał(a):  Gdzie promujesz się z g2a? Smile
masz własną strone?

Posiadam aktualnie 2 blogi pod G2A a także 3 filmiki na yt oczywiście skopiowane
A jak mam wolną chwilkę to troszkę wstawiam linków na różne fora o tej tematyce a także strony poświęcone tym przyjemnościom. A jeśli chodzi o stronke to planuje coś zrobić.


RE: Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - Armin Van Buuren - 11-07-2015 22:39

Powodzenia Smile


RE: Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - kizlaczek - 12-07-2015 20:47

Dzisiejszy dzień skończył się nie najlepiej ale już wiem czemu. Zarobiłem tylko na imgclick 0.50 $. Na G2A nic też nie wpadło ale zdobyłem od rana 400 ciastek. Streamy mojee też nie najlepiej bo po 0.0$ i wiem nawet dlaczego. Otóż zrobiłem pewnemu gościowi konkurencje na kilku stronach ponieważ wrzucałem materiały w lepszej jakości a on mnie zgłosił i wszystko z tej strony zostało usunięte przez administracje bez wcześniejszego sprawdzenia tego zgłoszenia. Zgłoszenie w wolnym tłumaczeniu było następujące "Użytkownik XXX wgrywa materiały niskiej jakości dzwięku i obrazu a także zawyża ich ratio poprzez stosowanie botów". Aż mnie krew zalewa. Wkońcu bana na IP nie dostałem a mam kilka sposobów jak założyć tam ponownie konto.
Więc myśle że jutro będzie lepiej.


Kizlaczek dzienniczek pracy upload itp - Hybrid1990 - 22-04-2020 06:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.