Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC (/Temat-Zlece-Pisanie-tekstow-w-jezyku-angielskim-Tematyka-gry-PC-117324)

Strony: 1 2


[Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - inwesgroup - 08-07-2015 12:45

Witam serdecznie !

Szukam osoby do stałej i długiej współpracy. Tak jak sama nazwa tematu wskazuję poszukuję osoby, która zna bardzo dobrze JĘZYK ANGIELSKI i potrafi pisać teksty w języku angielskim. Tematyką każdego tekstu będą gry PC. Nie jest to nic trudnego. Przesyłam szablon co chciałbym aby w każdym tekście było zawarte i zgodnie z szablonem tekst musi być unikalny i zgodnie z zasadami SEO. Tekst również musi zawierać minimum 300 słów. Współpraca polega na tym, że ja podaję tylko nazwę gry i dana osoba tworzy pod tą grę unikalny tekst(oczywiście można wzorować się na informacjach o grze co jest normalne). W tygodniu będzie od 2-3 tekstów do napisania. Termin jest elastyczny więc z pewnością się dogadamy. Więcej informacji udzielę po kontakcie z moją osobą.

Kontakt PW.

Pozdrawiam


RE: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - inwesgroup - 09-07-2015 20:31

Nadal aktualne


RE: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - Shadow271 - 09-07-2015 20:38

Poszło pw


RE: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - inwesgroup - 11-07-2015 08:35

Witam !

Niestety kolega wyżej się wycofał więc oferta nadal aktualna !

Czekam na PW


RE: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - poduszka12 - 11-07-2015 15:49

Ile płacisz za tekst?


RE: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - Mercz - 11-07-2015 15:52

Witaj! Pisałeś już do mnie na gg. Dziś odpisałem własnie Wink


RE: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - Toskan - 11-07-2015 16:08

Ja mam inna propozycje...nie znam sie na grach etc. Ale jesli podesles tekst w jezyku Polskim, chetnie POPRAWNIE przetlumacze na j. ang.


RE: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - Mercz - 11-07-2015 17:26

(11-07-2015 16:08)Toskan napisał(a):  Ja mam inna propozycje...nie znam sie na grach etc. Ale jesli podesles tekst w jezyku Polskim, chetnie POPRAWNIE przetlumacze na j. ang.

polskim* jest to określenie rzeczownika, także piszę się z małej litery. Autor chcę całość.


RE: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - Mafesto - 11-07-2015 17:51

(11-07-2015 17:26)Mercz napisał(a):  
(11-07-2015 16:08)Toskan napisał(a):  Ja mam inna propozycje...nie znam sie na grach etc. Ale jesli podesles tekst w jezyku Polskim, chetnie POPRAWNIE przetlumacze na j. ang.

polskim* jest to określenie rzeczownika, także piszę się z małej litery. Autor chcę całość.
chce* bo autor, 3 os. l. p. Sorry za offtop Jerk


RE: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku angielskim. Tematyka gry PC - inwesgroup - 14-07-2015 19:25

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt PW Smile Tam podam wszelkie szczegóły Smile