Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na giełdzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na giełdzie (/Temat-Zarabianie-na-gieldzie-117318)



Zarabianie na giełdzie - Blashix - 08-07-2015 11:25

Witam chciałbym zarabiać na giełdzie(jestem zielony) jak zacząć?


RE: Zarabianie na giełdzie - Haxite - 08-07-2015 11:31

Skoro nie wiesz jak zacząć to sobie odpuść nim stracisz całe kieszonkowe.


RE: Zarabianie na giełdzie - Blashix - 08-07-2015 11:36

(08-07-2015 11:31)Haxite napisał(a):  Skoro nie wiesz jak zacząć to sobie odpuść nim stracisz całe kieszonkowe.

Bez inwestycji nie da się?


RE: Zarabianie na giełdzie - Resick - 08-07-2015 11:41

Da się bez inwestycji.Niektórzy brokerzy oferują darmową gotówkę dla nowych klientów np. XM albo easy-forex.
Zanim jednak zaczniesz cokolwiek grać to zapoznaj się z pojęciem price action i pooglądaj jakieś webinary dla początkujących.Być może będzie CI się do wydawało nudne bo wymaga trochę czasu,ale tak będzie korzystniej dla twojego portfela Big Grin

Acha i ja mówię o forexie-rynku walutowym,a nie o giełdzie.Na giełdzie możesz grać kontem demo,bo nie słyszałem żeby ktoś oferował bonusy dla nowych klientów.


RE: Zarabianie na giełdzie - Haxite - 08-07-2015 11:44

Czy ty w ogóle wiesz jak działa giełda?
By cos kupić musisz mieć pieniążki i to logiczne powinno być.
Bez przynajmniej luźnego tysiąca nie masz po co tracić czasu. Luźny czyli taki, ktorego nie będzie ci szkoda stracić. Pomijam fakt, że opłaty za prowadzenie rachunku też są. Jakbyś chciał zlecić komuś obrót pieniędzmi to też musisz zapłacić.


RE: Zarabianie na giełdzie - MaLiN - 08-07-2015 12:05

(08-07-2015 11:25)Blashix napisał(a):  Witam chciałbym zarabiać na giełdzie(jestem zielony) jak zacząć?

Zależy jeszcze w co dokładnie chciałbyś inwestować - pary walutowe, akcje, indeksy i inne tego typu pochodne.