Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zarabiać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie zarabiać? (/Temat-Gdzie-zarabiac-117300)



Gdzie zarabiać? - barti96 - 07-07-2015 23:11

Witam, na wstępie chciałbym Was powitać po jestem tu nowy Big Grin Wiem, że było wiele tematów tego typu, ale chciałbym znaleźć jakiś sposób zarabiania. Rok może dwa lata temu zarabiałem na PPA (hacki), zarobiłem dosć dużo, chciałem do tego wrócić, lecz jest już bardzo dużo tych hacków i po prostu ciężko sie przebić Big Grin Poszukuje zarazem mentora, który pomógłby mi zarabiać w jakiś sposób który jest teraz opłacalny, otwarty jestem na propozycje Big Grin


RE: Gdzie zarabiać? - Swap - 07-07-2015 23:31

pisz do Diqtiona


RE: Gdzie zarabiać? - barti96 - 07-07-2015 23:44

A zaproponuje mi coś poza hackami? Kiedyś trochę z nim gadałem, czytałem i hacki to był główny sposób zarobku, a tego nie chcę.. sam jakoś niszy nie umiem wymyślić, także szukam jakiegoś innego pomysłu Big Grin


RE: Gdzie zarabiać? - Lotheo - 08-07-2015 01:16

Skoro nie hacki, to programy, których ludzie mogą szukać. Różnego rodzaju: keyloggery, boty i co tam sobie wymyślisz. Niszą jest konkretna gra.


RE: Gdzie zarabiać? - dariuszxdd - 08-07-2015 06:22

Napisz do mnie zobaczymy czy się przekonasz do moich zarobków Smile


Gdzie zarabiać? - Admin - 11-07-2015 15:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.