Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienniczek Sanjaro - powrót do korzeni - PPI oraz G2A - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dzienniczek Sanjaro - powrót do korzeni - PPI oraz G2A (/Temat-Dzienniczek-Sanjaro-powrot-do-korzeni-PPI-oraz-G2A-117299)



Dzienniczek Sanjaro - powrót do korzeni - PPI oraz G2A - sanjaro - 07-07-2015 21:40

Hejka, jeżeli tutaj zajrzałeś to z góry dziękuję za odrobinę atencji z twojej strony! hej Rozpoczynając dzienniczek wypadało bym się przedstawił, tak więc nazywam się Kajetan, mam 16 lat i mieszkam aktualnie w Piasecznie, które jest ulokowane na obrzeżach Warszawy. Zarabianiem w internecie interesuje się od około 2 lat, bo jednak pieniążki od zawsze mnie interesowały (nie to że jestem okropnym materialistą) i też wiążę z nimi moją przyszłość. W mojej karierze zarobiłem około 300-400$ na jednej niszy w PPA, gdy jeszcze było wielkie BUM i ludzie łatwo łapali się na ankiety, niestety jakoś straciłem zapał, moja domena będąca top 1 w google wygasła i została przejęta przez kogoś innego i trzeba było szukać czegoś nowego.

Nowe metody na których zarabiam są dwie

A mianowicie jest to PPI oraz G2A. Na PPI mam bloga wypozycjonowanego na 2-3-4-5 pozycje do poniektórych nisz, bo postarałem się nieco o jego zaplecze SEO, niestety nie są to potężnie nisze i produkują mi tylko do 5$ dziennie, no ale cóż, pieniądz to pieniądz Wink

Na G2A z kolei tworzę poważny serwis z real-contentem, już stoi, uzupełniam go w content i czekam aż wyszukiwarki go pokochają, co niestety trwa dosyć długo, gdyż roboty google zachowuja się jak typowe kobiety które same nie wiedzą czego chcą, udają niedostępne przez miesiąc, a na końcu się obrażają wywalając na ciebię filtr. (mam nadzieję że go nie dostanę w tym przypadku)
Serwis z real-contentem tworze z użytkownikiem pointsmaster, pozdrawiam go, świetny mentor G2A Wink

Cel na te wakacje: 10$ dziennie

Nie jest wygórowany, ani za niski, myślę że to idealna kwota dla ucznia, ponieważ chcę przez wakacje dorobić się auto-pilota, by w roku szkolym skupić się na naucę.
Jak widać bawiłem się już w PPI od kilku miesięcy, ale to było bardzo delikatnie na auto-pilocie by tylko zarabiać na wyjazdy do mojej dziewczyny, dzisiaj cel jest nieco większy i będę musiał sprężyć tyłek.

Sporadyczne zarobki z ostatnich miesięcy:

[Obrazek: h6oaonzmlzw3.jpg]


Jak wyglądają moje aktualne zarobki z ostatnich dni na PPI?

[Obrazek: gvhcywtgs174.jpg]

Jak widać każdego dnia rosną, gdyż nisza się coraz bardziej stabilizuje. Biorąc pod uwagę, że traffic nie jest oszałamiający to i tak systematyczność instalacji mnie zaskakuje, dzisiaj osiągnęła aż 1:4 Rolleyes
Mam nadzieję że będziecie śledzić mój dzienniczek, ponieważ da mi to pewną motywacje by pchać ten głaz który poruszyłem dalej i się nie poddawać. Głęboko wierzę, że systematyczna praca da mi odpowiednie rezultaty, by szybko osiągnąć niezależność i zejść z barków moich rodziców. Zarobki rosną i jeżeli utrzymają się na średniej 10$ dziennie to będę bardzo zadowolony. Całe kwoty postaram się odkładać na konto bankowe, by przez 2 lata kumulować pieniądze na moje własne mieszkanie, które aktualnie mi się marzy.


Plany na jutro

-Promocja strony z real-contentem
-Dodanie do niej kilku ofert
-Dodanie 1-2 postów na bloga PPI
-Ulepszenie zaplecza SEO, by zwiększyć ilość backlinków
-Podbudować FP do strony z real-contentem
-Zdobyć więcej odwiedzających na G2A

Zarobki na dziś: 4,93$/10$

W takim razie do roboty! Trzymajcie się i do jutra Big Grin


Dzienniczek Sanjaro - powrót do korzeni - PPI oraz G2A - Roben - 12-05-2017 10:13

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.