Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bon 50 zł na zakupy w sklepie Heppin.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bon 50 zł na zakupy w sklepie Heppin.com (/Temat-Bon-50-zl-na-zakupy-w-sklepie-Heppin-com-117285)



Bon 50 zł na zakupy w sklepie Heppin.com - nitram - 07-07-2015 16:36

Aby otrzymać bon 50 zł, wchodzimy na stronę:


[Obrazek: bg.jpg]
klik


gdzie do wypełnienia jest krótka ankiet, odpowiadamy na 3 krótkie pytania następnie uzupełniamy formularz kontaktowy PRAWDZIWYMI DANYMI.

Potwierdzamy link aktywacyjny folder SPAM na naszym mailu a w zamian otrzymujemy kupon obniżający nasze zakupy o 50 zł na stronie sklepu Heppin.com



RE: Bon 50 zł na zakupy w sklepie Heppin.com - Mercz - 07-07-2015 16:39

Jeśli produkt kosztuje mniej niz 50zł, to nie możemy użyc bonu? :/


RE: Bon 50 zł na zakupy w sklepie Heppin.com - darkanzali - 07-07-2015 17:15

Ja bym uważał z tym sklepem, nie współpracują z nikim od opinii w internecie plus tutaj można poczytać co o nich piszą http://www.opineo.pl/opinie/heppin-com,negatywne . Od razu ta strona wydała mi się podejrzana, nie wygląda jak uczciwego sklepu.


RE: Bon 50 zł na zakupy w sklepie Heppin.com - nitram - 07-07-2015 18:21

Min do użycia kuponu to zakupy za 200 zł, co do opinii, to nie wiem bo nie zamawialem tam, jednak wiem ze 50 procent w nawet wiecej pozytywnych opinii na dany temat to opinie generowane przez twórców danego projektu lub tez "opłacone" opinie drugie 50% negatywnych to opinie celowe robione przez konkurencje.
Na pewno gdzies pośrodku jest prawda opinie sa z września 2014 rok wiec moze teraz sie cos zmieniło.
Co nie znaczy ze namawiam do brania udziału w promocji, dałem jedynie info kto chce to skorzysta.


RE: Bon 50 zł na zakupy w sklepie Heppin.com - alteclansing - 24-07-2015 08:47

Ktos cos wygral ?


Bon 50 zł na zakupy w sklepie Heppin.com - nitram - 15-08-2015 21:32

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Bon 50 zł na zakupy w sklepie Heppin.com - MaLiN - 01-09-2015 22:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.