Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Własny blog (/Temat-Wlasny-blog-117283)

Strony: 1 2


Własny blog - tomekj3 - 07-07-2015 16:29

Witam!
Planuję stworzyć własny silnik platformy blogowej, który będzie miał większą funkcjonalność niż popularny blogspot. Użytkownicy będą oczywiście za free prowadzić swoje blogi. Czy Waszym zdaniem mam szansę zarobić na takim pomyśle?


RE: Własny blog - Mercz - 07-07-2015 16:32

Jeśli dobrze go wyreklamujesz i dopracujesz, to jasne, że takWink


RE: Własny blog - bodorek - 07-07-2015 16:33

Jeśli system będzie miał innowacyjne rozwiązania, będzie darmowy, a do tego prosty w obsłudze, to przy dobrej reklamie z pewnością Wink


RE: Własny blog - selfie - 07-07-2015 16:34

Pamiętaj że oprócz blogspota istnieje chociażb WP który ma wręcz nieograniczone możliwości a samo blogowanie powoli odchodzi do lamusa na rzecz vlogowania i tego raczej już nie zatrzymany.

Oczywiście zrobisz jak chcesz ale to moja opinia.


RE: Własny blog - tomekj3 - 07-07-2015 16:38

Wiem o tym, lecz nadaj np na fb jest dużo grup, gdzie niektórzy mają dość blogspota a nie chcą się przesiac na WP. Na start będę miał około 50osób, które chętnie by spróbowały nowej platformy.


RE: Własny blog - Haxite - 07-07-2015 16:53

To działaj, nie pytaj się nas tylko działaj w tym kierunku. Możesz na mnie liczyć gdyż chętnie sprawdzę możliwości nowego CMSa Wink


RE: Własny blog - brozek123 - 07-07-2015 19:03

ja też chętnie skorzystam Wink


RE: Własny blog - m1ch4l88 - 08-07-2015 07:53

Ambitnie! Szczerze mówiąc wątpię, byś napisał coś lepszego niż Blogspot czy WP. Nad typ pracują całe sztaby ludzi + społeczności. Ale próbuj, doświadczenie zdobędziesz przynajmniej Smile


RE: Własny blog - tomekj3 - 08-07-2015 09:39

@up

Wystarczy, że użytkownikowi dam lepszą swobodę np. edycji kodu i to już jest lepsze niż blogspotSmile


RE: Własny blog - rejPAL1000 - 08-07-2015 10:29

tylko zwykly uzytkownik nie che moziowisc edycji kodu chce miec obrazki ikonki gdzie kliknie i samo sie robi