Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Założenie serwisu - Odpowiednia tematyka oraz cel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Założenie serwisu - Odpowiednia tematyka oraz cel (/Temat-Zalozenie-serwisu-Odpowiednia-tematyka-oraz-cel-117281)



Założenie serwisu - Odpowiednia tematyka oraz cel - ShineWeb - 07-07-2015 16:22

Witam,
Planuję stworzyć serwis dzięki któremu będę miał jakieś zyski.

'Głupio' zabrzmi cały temat skoro nawet nie mam pomysłu na tematykę.
Posiadam jedynie pieniądze na reklamę, stworzeniem strony zajmę się sam, gdyż głównie interesuję się programowaniem.

Poszukuję również ekipy która jakkolwiek będzie mogła przyczynić się do pomocy.
Może ktoś ma już pomysł na serwis jednak brak mu umiejętności oraz funduszy na reklamę ?

Zainteresowanych proszę o kontakt:
GG: 8081662
email: [email protected]


RE: Założenie serwisu - Odpowiednia tematyka oraz cel - m1ch4l88 - 08-07-2015 07:55

Stronki ze śmiesznymi obrazkami / filmikami?
Na to zawsze jest popyt.


RE: Założenie serwisu - Odpowiednia tematyka oraz cel - ShineWeb - 08-07-2015 08:14

Tego typu stron jest wiele, także wybicie się na tego typu stronie będzie ciężkie.


RE: Założenie serwisu - Odpowiednia tematyka oraz cel - domin_dz - 08-07-2015 15:44

Serwis z legalnym contentem trudno rozwinąć nawet jak ma się pieniądze, o wiele łatwiej rozwinąć stronę z nielegalnym contentem bo ma on dużą wartość i łatwo znaleźć jakąś niszę. W każdym razie tu raczej dobrego pomysłu nikt ci nie da bo gdyby taki miał to by sam otworzył taki serwis.

Ja już wywaliłem kilkanaście tysięcy na otworzenie serwisów z legalną tematyką i bez skutku. Osobiście wolę promować usługi bankowe, dużo większe pieniądze i mniej pracy.


RE: Założenie serwisu - Odpowiednia tematyka oraz cel - CRUZA - 09-07-2015 06:50

Ja mam masę serwisów nawet rozpoczętych i z pomysłem ale nie ogarniam ich wszystkich do końca z braku czasu. Czekają na swoją kolej spokojnie, jak nic nie wymyślisz to daj znać.