Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc dla koleżanki Mamy - Wiola Garboś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc dla koleżanki Mamy - Wiola Garboś (/Temat-Pomoc-dla-kolezanki-Mamy-Wiola-Garbos-117270)



Pomoc dla koleżanki Mamy - Wiola Garboś - kami95 - 07-07-2015 14:32

Hej z racji takiej, że widziałem takie tematy tutaj w których niektórzy proszą o pomoc dla danej osoby to wrzucam tutaj prośbę również. Możliwe, że ktoś pomoże a jak to mówią każda złotówka się liczy to warto spróbować Smile

PS. Jest to Mama mojej koleżanki więc daję informację całą z wydarzenia na fb.

" Pomóżmy mojej Mamie - Wioletcie Garboś walczyć o życie i zdrowie! "

Chodzi mi o moją mamę która ma 47 lat - Wioletta Garboś. U mojej mamy w lutym tego roku zdiagnozowano raka piersi prawej z rozsiewem procesu nowotworowego do kości, węzłów chłonnych i śródpiersia. W chwili obecnej jest po dwóch chemiach. Aby leczenie przyniosło pożądane skutki, chemioterapia musi zostać wsparta hipertermią. Jest to metoda leczenia raka, w której tkanki nowotworowe poddawane są z zewnątrz działaniem wysokich temperatur - do 44 °C. Koszt tej metody leczenia to wstępnie 17 000 zł. (pierwszy cykl leczenia, kolejne będzie wyznaczał lekarz)

Bardzo proszę, ja, moja rodzina, znajomi o wsparcie. Liczy się każda złotówka..

Pieniążki można wpłacać na konto (przelewy z zagranicy również są akceptowane, poniżej podam kod SWIFT):

Tytułem : Pomoc dla Wioli.
75 1240 2744 1111 0000 3994 3538
Wioletta Garboś
ul. Przemysłowa 28
39-400 Tarnobrzeg

SWIFT : PKOPPLPW

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/402448139947698/

Dzięki wielkie za każdą pomoc!


RE: Pomoc dla koleżanki Mamy - Wiola Garboś - mikuss - 07-07-2015 14:56

jest to konto fundacji czy prywatne ?
jeśli byłoby fundacji to powinna być taka informacja jaka to fundacja i wtedy nie widzę problemu ze znalezieniem chętnych do pomocy


RE: Pomoc dla koleżanki Mamy - Wiola Garboś - kami95 - 07-07-2015 16:10

Z tego co widzę po adresie to prywatne, ale musiałbyś zapytać jej.

Ja tylko dałem informację, że taka akcja istnieje. Może się ktoś zainteresuje czy coś Wink


Pomoc dla koleżanki Mamy - Wiola Garboś - Hybrid1990 - 04-10-2020 21:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.