Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com (/Temat-Pipstycoon-Gra-przegladarkowa-tworcow-anno1777-i-goldentowns-pipstycoon-com-117266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: PipsTycoon : Renesans - Gra Przeglądarkowa - Antypodish - 31-08-2016 14:10

Hej.

Przyjmuję do wiadomości wasze komentarze.
I właściwie, już wysłałem wiadomość na ten temat, do zespołu developerskiego.

Jednak, ja nie mogę wam niczego obiecać.
Ale chcemy znaleźć złoty środek, by zarówno ekonomia działała, jak i gracze byli zadowoleni. No przynajmniej większość Wink

Za duża sztuczna kontrola na rynku, i wszystko się może posypać.
Puki co mamy w pełni wolny rynek. I taka jest idea.

Z czasem, więcej konkurencji, zniesie ceny w dół.
Plus potencjalny wzrost bonusu energetycznego, na który wszyscy czekają z niecierpliwością.

Notka:
Biżuteria od dzisiaj wyświetla ekstra atrybuty, przydatne w walce. Ale Jeszce nie aktywne, więc nie mają funkcjonalności.


- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]



RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - loryn222 - 02-09-2016 09:04

Witam , od niedawna bransolety itp. mają dodatkowe właściwości do walk a tym samym ich ceny poszybowały do astronomicznych cen . Przez miesiąc prawie pracuję dzień w dzień, teraz juz nie będę mógł bo nie będzie mnie na to stać. Póki co jeszcze na wynajmie domków i odbiorze energii można zarobić , np. Kolczyki dające 1energii po 0,06 i żebym to odzyskał to musialbym iść 2razy do pracy Sad , a teraz najlepsze , przez te zmiany spadnie popyt na bronie , gdyż to co zarobilem z pracy i bonusu Energi , to kupowałem broń a teraz nie będzie mnie na to stać a nawet będę tracićSad


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - zeno13 - 02-09-2016 09:38

Jak nie masz biżuterii to wystarczy wynająć cokolwiek żeby zapracować. Klikasz work wyskakuje że potrzebuje xx ene idziesz na market wynajmujesz np ringa za 0.02$ wracasz możesz zapracować i jeszcze ene bonus odebrać.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - loryn222 - 02-09-2016 10:22

Ale nawet ring , jest po 0,06$ teraz ceny za ciuchy i blyskotki zaczynają się od 0,04$ - 0,88$ za zeczy q1

Koszt domku 0,08 x 2dni = 0,16$

0,16 - 1% = 0,156$

Praca 0,04 x 2dni = 0,08$ na czysto


Koszty biżuterii na jedna pracę 0,06$ x 2dni = 0,12$

Podsumowanie :

Zarobilem 0,236$

Wydalem 0,28

Zysk/strata : -0,044$ Sad


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - herrington - 02-09-2016 13:47

Mi za siedzenie i odświeżanie co kilka sekund strony z domkami do wynajęcia zbanowali konto na godzine beka Nie wiem za bardzo w takim razie jak wy wynajdujecie te tanie rzeczy
Co do cen błyskotek i w ogóle to wydaje mi się że po prostu trafiliśmy na bardzo niekorzystny czas dla nowych graczy


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - loryn222 - 02-09-2016 13:55

(02-09-2016 13:47)herrington napisał(a):  Mi za siedzenie i odświeżanie co kilka sekund strony z domkami do wynajęcia zbanowali konto na godzine beka Nie wiem za bardzo w takim razie jak wy wynajdujecie te tanie rzeczy
Co do cen błyskotek i w ogóle to wydaje mi się że po prostu trafiliśmy na bardzo niekorzystny czas dla nowych graczy

Mi 3razy zablokowali konto po 1h zanim znalazłem kolczyk w cenie 0,06$ bo wczesniej byly same po 0,08 - 0,11$ Sad


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - zeno13 - 02-09-2016 15:05

to po co wynajmowałeś takie drogie kolczyki jak mogłeś ring za 0.02$


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - kamil22gol - 02-09-2016 15:14

Witam mam problem z grą otóz zarejerstrowałem sie i nie moge nic zrobić zadnej pracy zero procent energi... niby musze dodać avatar dodałęm i nic co zrobić?


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Krakersik - 02-09-2016 19:54

Dokładnie, informacja że potrzebujesz xxx energii żeby zapracować? Olewasz to, kupujesz cokolwiek za np. 0,02 centy i jedziesz z pracą. Już jesteś 5 albo 6 centów do przodu. Domek jest drogi, to go do cholery nie kupuj. Kupisz może jutro, jeśli będzie okazyjnie tani. Fajna gra Wink U mnie już 0,6$ na koncie Jerk


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 04-09-2016 03:17

Hej kamil22gol,
Pracę powinieneś móc wykonywać już tuż po rejestracji. Jedynie energii nie możesz zebrać, do momentu wysłania avatara.

Nie wciskajcie za często odświeżania, bo zostanie przyblokowani. Jak każdy zaczął by tak robić, to strona by się nie nadawała do przeglądania, bo by była strasznie wolna Wink

Fakt, że jest to okres, między dwoma bonusami, oraz ceny wynagrodzeń rosną dość szybko. To wypływa na koszt produktów. Producenci i sprzedawcy to wykorzystują jak się da.