Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com (/Temat-Pipstycoon-Gra-przegladarkowa-tworcow-anno1777-i-goldentowns-pipstycoon-com-117266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - loryn222 - 27-08-2016 14:11

(27-08-2016 13:05)herrington napisał(a):  Energia jest stała czy jej ubywa z czasem/podczas robienia czegoś?

energia ci nie spada , o ile nie dodałeś sobie energi za pomocą jedzenia lub wina . Pozdrawiam Smile


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 27-08-2016 14:40

Tak jak w poście Loryn, energii nie ubywa, jeżeli sie posiada przedmiot energetyczny (ubranie, biżuteria, samochód, dom), i o ile się czegoś nie zje, lub wina nie napije.

Jeżeli chodzi o ubywanie energii po konsumpcji, to jet nietepująca zależność
Ubywa: 1 energii co godzinę, 1 energii od walki, 8 energii od pracy, oraz 8 energii przy zebraniu bonusu energetycznego.
To np jadąc na samym winie, pracując, i zbierając bonus energetyczny, to -40 energii dziennie. Przy czym dojrzale wino dostarcza do 200 punktów energii.

A tu trochę z innej beczki, jak ktoś lubi na giełdzie grac.
TU jest przykład narzędzia, które PipsTycoon oferuje.

Sobie śledziłem pare meksykańską i US dolary Wink

[Obrazek: USDMXN_2016_08_24_after_rise_3.png]

A z aktualności, no to PipsTycoon siedzi od wczoraj na nowym serwerku. Gra powinna przyjąć nawet do 1500 graczy w tym samym czasie. Powinno się dać odczuć znacznie większą poprawę, w odświeżaniu strony.

Czego nam teraz potrzeba to więcej pracowników. Znacznie więcej. Firmy są w stanie produkować na znacznie wyższych obrotach, ale mamy zapotrzebowanie na ręce i nogi Wink

Jak macie jakieś kontakty blog forum czy cos, to zarzućcie tam hasłem PipsTycoon.


Aha, no i youtube film o zakładaniu firmy się przesyła, na server. Jednak na obecna chwile bedzie po angielsku. Myślę, żeby dodać napisy, zarówno angielskie jak i polskie.


- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]



RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 27-08-2016 17:42

No i jest filmik otwieranie firmy.
Sorki ale niestety po angielsku na obecną chwilę.
Dodałem napisy En. Będzie okazja i czas, to wprowadzę polskie.

Mam nadzieję, ze coś z tego będzie zrozumiałe Wink






RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - hufsmoke - 27-08-2016 18:43

Nie da sie grac juz w ta gre. Kupno domku to 0.17 dolara co jest ciezkie to uzbierania
Nie moge isc do pracy bo potrzebuje 4 energiiSmile


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 27-08-2016 20:07

Domek to nie wszystko.
A próbowałeś wynajmować biżuterię?
Widzę, ze się przewijają od czasu do czasu jakieś lepsze oferty.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - herrington - 30-08-2016 14:04

Nie wiem czemu dzisiaj nie mam w ogóle banneru w którym się odbiera bonus energii, do tego żeby pracować wymagają ode mnie 9 energii co już w ogóle nie jest opłacalne bo jej koszt to dwa razy tyle co dostane za pracę... Czegoś chyba nie kumam Undecided


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 30-08-2016 16:49

Baner na bonus energetyczny powinieneś dostać po 24 godzinach +10 minut, od poprzedniego pobrania bonusu.

Co do energii, to są domki i biżuteria w cenie, jednak te najlepsze oferty schodzą jak cieple bułeczki. Tak tez trzeba przeglądać rynek od czasu, do czasu, za lepszymi ofertami.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - herrington - 30-08-2016 20:05

A czemu energia potrzebna do pracy tak rośnie?


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 30-08-2016 21:47

Generalnie wymaganie energii rośnie do 90%, Jak masz 90 lub powyżej, to już gra nie pyta cię ow więcej energii. No chyba e znowu spadnie poniżej 90.

9 energii to chyba najwięcej o ile bylem osobiście pytany, by móc pracować.
Na zapotrzebowanie, ma wpływ "equity". W prasie jeden z graczy w opisał metodę, jak można obniżyć zapotrzebowanie energii, po przez zakup udziałów gry.

Jednak nie upatrywałbym głównego problemu z wymaganiem energii.
To kwestia zapotrzebowania na tanie produkty energetyczne. Tych jest mniej niż pracowników.
No a ceny są dyktowane już prze sprzedających. Zawsze możesz próbować pytać kogoś, o lepsza ofertę.
Trzeba kombinować.

Zapotrzebowanie na energie jest po to, by gracze nie przychodzili tylko i brali kasę.
Jakby każdy mógł dostać kasę za darmo, to gra by szybo padła.

Aby ekonomia się kręciła, musi być popyt i podaż.
A trzeba pamiętać, ze PipsTYcoon to jest symulator finansowy.

A i tak da się zarobić. A to już bonus Wink

Osobiście nie znam żadnej platformy, która by płaciła, bez jakiegoś wkładu od użytkownika.
A jak cos płaci za dużo za nic, to zwykle długo nie trwa na rynku.

- Gra na giełdzie, wymagany wkład własny.
- Aplikacje i addony, no to masz reklamy, oraz "data mining" wykradanie informacji z komputera użytkownika.
- Bitcoins Mining, potrzeba komputera i energii elektrycznej (najlepiej nie swoja).
- RewShares, klikanie reklamy i promocja. Trzeba czasu poświęcić na klikanie i kampanie.
- Piramidy finansowe, typowe przyciąganie ludzi by wpłacali. Tez trzeba czasu poświęcić.
- Gry rożnego typu, czas poświęcony ale i przyjemność.

Czyli kto co lubi
I wszędzie idzie zarobić, ale nic za darmo Wink

Tak na marginesie, mamy przerwę techniczna:
- łatana jest krytyczna dziura.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Magisterek - 31-08-2016 06:03

Skonczyla mi sie bron, exp nie rosnie, z pracy + bonusu jestem ciagle w plecy mimo ze zwracam uwage aby najpierw wynajac cos pod energie a dopiero zebrac bonus dzienny bo czasem mija sie to o kilka minut, mialem nazbierane juz kolo 0.20$ teraz spada ponizej 0.10$, zapotrzebowanie na prace nie wiem od czego zalezne - na poziomie okolo 14 work expa potrzebowalem 14 energii a teraz gdy dobilem 20 work exp mialem komunikat o 4 punktach energii...