Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com (/Temat-Pipstycoon-Gra-przegladarkowa-tworcow-anno1777-i-goldentowns-pipstycoon-com-117266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Magisterek - 19-08-2016 03:07

Z energia zauwazylem, ze po prostu dochodzi Ci punkt expa np +2 work exp za prace i wtedy rosnie wymagana energia ale proporcjonalnie do wyplaty - mimo wszystko wiecej musimy stracic aby np wynajac przedmiot ktory doda +xxx energi.
Ale jest tez ten daily bonus, energia nam pozostanie wiec praca z work + wiekszy bonus i powinno byc na +.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 19-08-2016 03:12

Magisterek jest poprawny.

Tylko dodać, że doświadczenie pracy dziennie spada o 1 punk, a rośnie o wspomniane, 2 kiedy się podejmuje pracę.

Na rynku można znaleź dobre oferty, ale trzeb trafić w dobrym momencie. Na obecną chwilę wynajem domów niskiej jakości jeszcze się opłacają najbardziej.

W związku z rosnącymi wypłatami, rosnie budżet gry, to oznacza szanse na wyższy bonus energetyczny.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - skibixd - 19-08-2016 07:39

Antypodish, konto miałem w założone juz w 2015.
Myślałem, że jest nadal aktywne, tak długo wpisywałem hasło, że dostałem bana na ip 24h... pokerface
Mam wynajęty dom 3 gwiazdki - 30 punktów. Musiałem dopunktować jakoś te 7,5 ene, ale jak jutro będzie potrzeba więcej ene to skończą mi się pomysły...Angry


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - zeno13 - 19-08-2016 10:25

Z pracą jest tak że jak chcesz zapracować to zawsze Ci wyskoczy żeby coś wynająć jeszcze albo dokupić ale nie musisz wcale dobijać do energii którą Ci każe.

Próbuj zapracować dostajesz info że potrzebujesz ene xx idziesz na market wynajmujesz cokolwiek np skarpetki za 0.01$ albo pierścionek za 0.02$ i gra pozwoli Ci zapracować.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - loryn222 - 19-08-2016 11:09

Witam , mam to samo z pracą odkąd wynajmuję domek by mieć profit z bonusu energii .

Jest natomiast jeden ważny błąd , a mianowicie po zapracowaniu pokazuje że dostałem 2 Work Xp co nie jest prawdą , bo w tym momencie mam 15 WorkXP na koncie , a jak chce zapracować , to pokazuje że mam 1.5 WorkXP , czyli tak naprawdę to dostajemy 0.2 WorkXP dziennie i ubywa nam 0.1 WorkXP :

http://files.tinypic.pl/i/00813/jolp8yqmd4vb.jpg


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - zeno13 - 19-08-2016 11:46

Pokazuje dobrze masz 15 work exp

ale formuła produktywności jest taka (work exp/10 +energy + trade exp) /3


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 19-08-2016 12:59

skibixd, niestety wiele kont byo usuwanych bez aktywności. Większość po 120 dniach. Te co miały jakąś kase lub udziały, typowo 160-180 dni. Wielokrotnie było nawoływane, by wysyłać przypomnienia do swoich ref-ów. Jedni wysłali inni nie. A inni ingnorowali wiadomości z PipsTycoon.


Tak jak zeno pisze.

Doświadczenie wyświetlane po prawej w panelu, jest dzielone przez 10, z czego wynika 1.5, które widzisz podczas pracy.

[Obrazek: Productivity_Equation.jpg]

A to się wyświetli, jak włączysz google słownik. Trochę łamana polszczyzna Wink

"Wydajność jest obliczana jako średnia arytmetyczna między swoim doświadczeniem zawodowym / 10 (które mogą być 1-1000), energii (1-100) oraz działalności handlowej (1-100). Doświadczenie zawodowe zwiększa 2 punkty po każdym dniu pracy do 300, wzrost 1,5 codziennie między 300-700 punktów i zwiększyć 1.2 dziennie między 700-1000. Zmniejsza również 1 punkt każdego dnia. Energia może być zwiększona poprzez spożywanie żywności, nosząc ubrania, wykorzystując samochody lub domy i tak dalej - sprawdź sekcję rynku. Doświadczenie Trading rozwija się szybko podczas korzystania z wysokich marż często handlować. Minimalna wydajność jest 5."


Co do pracy i wynajmu, to trik jest taki, że czekasz, aż przedmiot wynajęty się przedawni, i wynajmujesz go ponownie i zaraz do pracy.
Opcjonalnie, wynajęcie kolejnego przedmiotu, zanim poprzedni się przedawni, wtedy można pracować dwa razy na tym samym (poprzednim) przedmiocie.

Oraz jak złapiesz jakąś absolutną okazje, odrazu wynajmuj na kilka dni, jak stać.

Kalkulator w łapę i kartka papieru, lub nawet excel nie zaszkodzi Wink


- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]



RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - loryn222 - 19-08-2016 13:13

No ok , a jesli wykupię książkę za 4$ to ile ona da mi TradeXP oraz z jaką szybkością będzie spadać ? Smile


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 19-08-2016 13:29

Tak jak jest napisane przy książce. 100 Trading XP, przez 9 dni.

Potem spada o 1 punk na godzinę, jak się nie mylę. Lub trochę szybciej.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Magisterek - 19-08-2016 23:46

Na jedno pytanie w sumie udzieliłem odpowiedzi, teraz ja jej potrzebuje a mianowicie...

Do czego służy "to"?
[Obrazek: 2m68mcl.png]

Osobiście wrzucam tu końcówki, przykładowo mam 0.2398$ to dodaję 0.0098$, a jak wyjdzie 0.01$ to dodaję na konto główne. Big Grin