Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com (/Temat-Pipstycoon-Gra-przegladarkowa-tworcow-anno1777-i-goldentowns-pipstycoon-com-117266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - skibixd - 18-08-2016 20:21

Antypodish, może nagrałbyś filmik "Pierwsze kroki w PipsTycoon".
Na pewno wiele osób by skorzystało Smile


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 18-08-2016 20:34

Przeszło mi to przez głowę raz czy dwa razy.
Jestem świadom, że taki filmik jest potrzebny.
Tylko wolałbym nagrywać raz w języku angielskim Wink
Ale może spróbuję też nagrać też po polsku, jeżeli się zmobilizuję.
Zobaczę czy znajdę czas na koniec tygodnia.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - banipunz - 18-08-2016 21:18

Da rade cos ogarnac bez wkladu wlasnego, czy jednak jest on wymagany aby bylo na czipsy co tydzien? Jerk2


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 18-08-2016 21:44

(18-08-2016 13:27)skibixd napisał(a):  Ok, punkty rozdałem.
Kupiłem iron sword, posiadam wymaganą siłę i zręczność (rozdałem punkty), ale nadal nie mogę założyć broni ponieważ pojawia się komunikat o za niskim poziomie...

Edit: Rozgryzłem, na podglądzie w sklepie pokazane jest, że potrzebny poziom postaci to 1, ale po zakupie okazuje się, że 2...
Taki tam bug.

Jako że twój nik jest inny w grze niż na forum, to się zastanawiam czy szczęśliwa osoba to Ty.

A mianowicie jest prawdopodobieństwo, że stałeś się szczęsliwym posiadaczem specjalnej broni, która ma szanse powstania 1%, przy zakupie.

Aktualnie jest dwóch takowych szczęsciarzy na ponad 200 aktywnie walczących.
Fakt, że broń jest specjalna, może to spowodować, że wymagany minimalny poziom jest podniesiony o conajmniej punkt.

Inny posiadacz broni, ma 4 poziom wymagany Wink

Sugeruję nie zepsuć tej broni, jako że powinno sie ja w niedalekiej przyszlosci dać naprawić.

Jeżeli sest tak jak opisuję, to było by fajnie, jakbyś się podzielił szczęśliwym screenshotem.

(18-08-2016 21:18)banipunz napisał(a):  Da rade cos ogarnac bez wkladu wlasnego, czy jednak jest on wymagany aby bylo na czipsy co tydzien? Jerk2

Oczywiście da radę. Jednak troszkę dłużej zajmie by móc zakupić na przykład pierwszą broń.

Przy czym walka nie jest w cale konieczna. Jest to dodatkowa opcja.
Gra nie wymaga własnego wkładu i nie jesteś poszkodowany z tego powodu.
W sumie, na spokojnie możesz się zorientować co i jak w między czasie, zanim się zdecydujesz, co dalej chcesz robić.

Gra oferuje wiele możliwości. Kwestia znalezienia tego co Ci odpowiada.


- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]



RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - skibixd - 18-08-2016 23:36

Mój nick w grze to Tuvenroi
[Obrazek: 11729640931776453289.png]
Jestem szczęśliwym posiadaczem...? Smile


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 19-08-2016 00:07

A no zgadza się. Czyli jak się spodziewałem to Ty Wink
Dzięki wielkie za dołączenie obrazka.

Niebieski napis Atak +1, to extra 10%.

Nie tylko warto go zatrzymać bo można będzie naprawić w przyszłośći, ale także uleprzyć, lub/i sprzedać za większa sume.
No qrcze szczęsciarz. Gratulacje Wink

Aha, no i wspomniałem do zespołu deweloperów, o troche brzydkim układzie, jak się wyświetla opis broni przy włączonym tłumaczu.
Mam nadzieję, że to będzie wkrótce naprawione. Tutaj nie jestem w stanie określić czasu, jako ze zespół jest zajęty usprawnianiem funkcjonalności i dalszym rozwojem systemu walk.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - skibixd - 19-08-2016 00:22

Kurde, taka niespodzianka Smile
Szkoda, że nie ma nigdzie informacji o takich specjalnych broniach.
Jak do tego doszedłeś? Podpytałeś się?


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 19-08-2016 00:53

Jestem testerem Wink

Wiele informacji są specjalnie nie podane na stronie, by je odkrywać.
To daje graczom mozliwość pisania artykułów w grze, z ciekawą wiedzą i zarabianiu na nich.

Wiele rzeczy o których ja piszę, nikt jeszcze nie wspomniał albo nawet nie słyszał, po za kilkoma osobami.
Jednak piszę tylko o tym o czym mi wolno w danym momencie.

A część wiedzy rezerwuję tylko dla moich ref-ów

Dodatkow, nie zawsze mam czas na pisanie artukułów.

PipsTycoon Facebook i blog które prowadzę posiadają dużo aktualności. Jednak tylko po angielsku.


- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]



RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - skibixd - 19-08-2016 01:19

Dlaczego wczoraj potrzebowałem 30 energii by móc pracować a dziś już 37??

Żałuję że nie jestem Twoim refem.. Nie możesz mnie jakoś wykupić? ;-)


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Antypodish - 19-08-2016 02:09

Cóż postanowiłeś sie nie rejestrować przez ref linka a i tak wylądowałeś u kogoś.
Mniemam, że widziałeś mój główny post przed rejestracją. A tam napsiałem na temat ref-ów.

Pewnie mógłbym wykupić, ale twoja cena za głowę już jest $500.00. beka Więc mi się nie opłaca.

Na temat energii opisałem artykuł, który znajdziesz w grze w prasie (Google słownik polski tłumaczy jako naciśnij Wink ).
Artykuł jest nie tak strasznie tłumaczony. Gorzej, że format jest zciśniety na jedno kopyto. To się troche gorzej czyta.
Lepiej sobie skopiować do notatnika czy gdzieś, rozdzielić punkty dla jasności.


- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]