Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena domeny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wycena domeny (/Temat-Wycena-domeny-117239)

Strony: 1 2 3


Wycena domeny - Hyuek - 06-07-2015 21:56

Założyłem sobie domene o wydaje mi się konkretnej nazwie:

galaxynote5.com.pl

Nie ma niestety innych domen typu note3-4 tego typu, niestety.
Czy wydaje się wam że można coś na niej zarobić?
Premiera note 5 powolutku się zbliża

Na ile ją wyceniacie?


RE: Wycena domeny - DzejkobPL - 06-07-2015 22:00

Cenę rejestracji. Smile

Najlepiej wystaw na licytację i się dowiesz ceny dokładnie. Idea


RE: Wycena domeny - Hyuek - 06-07-2015 22:44

Na aftermarket najlepiej czy bić w allegro?


RE: Wycena domeny - traku - 06-07-2015 23:07

Wątpię żebyś dostał jakieś oferty na allegro z racji takiej, że .com.pl moim skromnym zdaniem nie jest popularna.

Wystaw sobie na gieldastron.pl w kategorii domeny i myślę, że tak szybciej znajdziesz klienta Smile


RE: Wycena domeny - Haxite - 07-07-2015 05:32

Domena jest warta tyle co jej rejestracja ale zdarzają się cuda. Szkoda w ogóle było na nią kasy jeśli o mnie chodzi. Ja bym wystawił na aftermarket.


RE: Wycena domeny - tomekj3 - 07-07-2015 06:04

Zrób lading page i sms niech wysyłają bo mogą wygrać Smile


RE: Wycena domeny - Lotheo - 07-07-2015 06:26

UP

Fajnie sobie nabiłeś posta, bo autor nawet nie wie o co Ci zapewne chodzi. Podaj serwisy gdzie może to zrobić i napisz coś więcej Undecided

I nie lading, tylko LANDING.


RE: Wycena domeny - Hyuek - 07-07-2015 15:28

hehe, autor wie, bawie sie czasmai w suby/premium, aczkolwiek, nie mam do tego skillsow wiec siedze w skracaniu, a ta strona wlasnie wydawala sie dobra domena pod landing page dlatego poniekad uwazalem ze moze byc cos warta


RE: Wycena domeny - Hyuek - 07-07-2015 19:46

Następny strzał, może złoty Big Grin
e-rotyka.pl


RE: Wycena domeny - Gremquen - 07-07-2015 20:10

Nie sprzedawaj jej teraz.
Tak jak mówią poprzednicy zrób, lub nawet zainwestuj w Landing Page, na razie więksego pośpiechu nie ma, potem zarobisz na nim znacznie więcej niż na sprzedaży.

Ew. poczekaj do premiery telefonu, jak serwisy sub sms będą tworzyć LP pod niego, to może od Ciebie odkupią domenę za większą kwotę ;]