Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-03-2016 09:56

@[Mikey]
Być może jest to też kwestia samego landinga.
Zły dobór domeny, mało treści na stronie - to wszystko może powodować, że użytkownik jest mało zachęcony do podania numeru Smile

Proszę się odezwać na [email protected], lub GG: 54618242 - na pewno coś poradzimy na konwersję Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Skalpel87 - 10-03-2016 03:45

Witam, poszukuję kogoś kto zostanie moim mentorem i pomoże zacząć zarabiać w leadnow, w zamian oczywiście zarejestruję się jako jego polecony, piszcie PW razem ze screenem z waszych zarobkow


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 10-03-2016 06:59

@up a moze frytki do tego?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-03-2016 08:45

@[Toskan]
Cóż, prowizja z poleconego do 20 marca to minimum 1 zł za każdego leada Smile
Może warto się jednak zastanowić Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 10-03-2016 08:56

Do 20 marca to trzeba by tlumaczyc etc. Moj sarkazm dot. Ostatniego zdania tego uzytkownika Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-03-2016 09:01

Rozumiem, Toskan Smile
Screenów można znaleźć sporo w galerii ZC, więc to chyba nie aż takie duże wymaganie Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Skalpel87 - 10-03-2016 16:16

(10-03-2016 06:59)Toskan napisał(a):  @up a moze frytki do tego?
frytki i big maca, chcę tylko mieć potwierdzenie, ze moim mentorem będzie osoba, która naprawdę się na tym zna, a nie ktoś, kto zarejestrował się tydzień temu, zarobił cale 50zl i bedzie moim "mętorem", ale jak widzę takich osób brakuje, więc nadal czekam...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 10-03-2016 16:32

Nie czekaj tylko sie ucz, masz mase wiadomosci na tym forum.
Nawet najprostsze informacje masz w Leadnow (jak sie zarejeatrowales) zakladka 'jak zarabiac' nie ma za co...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Skalpel87 - 10-03-2016 16:52

(10-03-2016 16:32)Toskan napisał(a):  Nie czekaj tylko sie ucz, masz mase wiadomosci na tym forum.
Nawet najprostsze informacje masz w Leadnow (jak sie zarejeatrowales) zakladka 'jak zarabiac' nie ma za co...

Nie mów mi co mam robić, w innych serwisach sub sms jest mnóstwo mentorów, więc jak widać ta instytucja na coś się przydaje, poza tym jak już mam zarabiać to dlaczego by nie dać komuś jeszcze zarobić? Zwłaszcza jeśli mi w tym pomoże, nawet streszczając to co jest już na forum napisane.
Nie dziękuję, bo nie pomogłeś.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-03-2016 16:55

Spokojnie, Panowie Smile

Na pewno znajdzie się ktoś, kto chętnie zdobędzie kolejnego Poleconego i trochę wprowadzi "na skróty" w zarabianie w internecie Wink