Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 03-03-2016 12:34

Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że postanowiłeś z nami zostać Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kaczor89 - 06-03-2016 21:56

@Leadnow mam jedno pytanie dotyczące tego posta:
http://zarabiam.com/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196?pid=1419163#pid1419163

Będzie zatem ostatecznie wdrożony nowy kanał płatności w postaci Payzy czy też wycofaliście się z tego pomysłu? Byłbym wdzięczny za informację. Smile

Pozdrawiam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 07-03-2016 09:20

Witam.
Będzie wdrożony, ale niestety jeszcze nie wiemy kiedy. Mają dość spore wymagania, jeżeli chodzi o profile firmowe, a jak wiadomo - jesteśmy obecnie w organizacji i nie wszystko jeszcze możemy dostarczyć. Staramy się przyspieszyć prace, aby jak najszybciej udostępnić nowe formy wypłat.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - gutek126p - 07-03-2016 17:11

Parę pytań mam Smile
1 Jakie stawki premium/suby ?
2. Wypłacalni ? czas przelewu ?
3. Puste leady (zaliczanie ich) a wypłata ?
4. cięcie leadów ? uv ?
5. Jak długo działacie ? Drugie Easysub ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dany_02 - 07-03-2016 17:22

Stawka to 4zl, tylko suby.
Wypłacalność na wysokim poziomie, czas realizacji wypłaty zazwyczaj do godziny! Czasami już po dosłownie 5 minutach od zlecenia wypłaty miałem ją na koncie u siebie (ten sam bank więc ekspres, jakby ktoś pytał to T-mobile).
Puste leady z tego co wiem podobnie jak na leadmore zaliczane.
Cięcia leadow są wszędzie co jest oczywiste Big Grin ale sądząc po konwersji cięć jest bardzo mało.
Jak długo? To możesz wywnioskować z pierwszego posta Big Grin

Generalnie polecam wypróbować leadnow każdemu Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 07-03-2016 17:48

Dziękujemy Ci, Dany_02, za odpowiedzi Smile. Pozwolimy się tylko nie zgodzić, jeśli chodzi o cięcia - rzetelnie rozliczamy się z każdej poprawnej aktywacji Smile.

Ponadto działamy od czerwca zeszłego roku i wciąż się rozwijamy, tak że nie ma obaw Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Shiva404 - 08-03-2016 11:17

Nieco ponad 2 tyg. temu przeniosłem się z konkurencji do LeadNow. Działam tylko na subskrypcjach i głównie programach typu download i pomimo niskiej stawki zarobkowo wychodzę lepiej Smile Polecam!


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Mikey - 08-03-2016 18:12

[Obrazek: 3MpTO7J.png]

Niestety u mnie konwersja słaba :/


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-03-2016 19:07

Mikey - przykro nam, ale to też jest kwestia promocji. Można mieć u nas naprawdę wysoką konwersję na widgecie, ale dużo zależy od tego, do czego przekierowuje się userów z widgeta. Należy tak przemyśleć promocję, żeby user nie miał powodów wypisywać się od razu z usługi.


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Mikey - 08-03-2016 20:49

Samego mnie zaskoczyła konwersja, no ale cóż. Dzięki.