Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 21-02-2016 20:42

Ależ proszę bardzo. Numeru NIP nie ukrywamy; byłoby to wręcz niepraktyczne, bowiem żaden z naszych partnerów nie byłby w stanie wystawić nam rachunku czy innej faktury Smile.

NIP: 5862301819


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - ar27 - 22-02-2016 10:19

A dlaczego was nie ma w KRS? Gdzie sprawdzić poprawność danych?

[Obrazek: Oifm]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-02-2016 10:41

Spółek w organizacji nie ma w KRS. Co do screena z CEID - tu znajdziemy tylko wpisy działalności gospodarczych, nie spółek.

Status "w organizacji" jest utrzymywany między zawarciem umowy spółki, a wpisaniem do KRS. Spółka w organizacji już w tym czasie może działać na bardzo podobnych zasadach, jak spółka właściwa.
Teoretycznie trwa to do 6 miesięcy, ale można wnosić o przedłużenie terminu.

Poprawność NIP można sprawdzić np. na stronie Komisji Europejskiej: http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/vatResponse.html


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Sławek36 - 22-02-2016 12:56

Bardzo dobre stawki, super programy partnerskie generujące odpowiednie linki. Mając do dyspozycji tyle programów można dobrze zarobić, choć na początku nie było łatwo aby się wypromować, ale z czasem przy dobrze dobranych promocjach można uzyskać niezłe wynagrodzenie. POLECAM Huh
Poniżej moje statystyki:

[Obrazek: statystyki_leadnow_pierwsze_2_tygodnie.jpg]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - patryk0407 - 23-02-2016 14:48

Skuteczność programów na poziomie +10% caly czas, a wypłata zrealizowana w ciągu 1h! Smile Polecam śmiało serwis Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 27-02-2016 11:46

Przypominamy o naszej promocji w systemie poleconych - do 20 marca można zyskać dochód w wysokości 25% zarobków poleconego! Jeśli lubisz udzielać się na forach, zachęcamy do wstawienia naszej stopki, zawierającej Twój unikalny reflink (znajdziesz ją w swoim panelu, w zakładce "dodatki". W ten sposób będziesz miał szansę dużo zarobić, praktycznie nic nie robiąc Smile!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Urias - 27-02-2016 12:09

Panowie a może by tak dodać program skiny CS:GO Big Grin To bym doszedł ^^


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 27-02-2016 12:21

Dziękujemy za sugestię Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 02-03-2016 23:35

Od wczoraj za pomocą naszego programu do pobierania można udostępniać użytkownikom własne materiały. Zapraszamy do wypróbowania Smile!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kolo33 - 03-03-2016 09:55

Serwis jest jak najbardziej spoko. Na początku miałem z nimi problemy no ale to z moich błędów na stronie, później mi pomogli i od tego czasu i konwersja i wypłaty się zgadzają. Testowałem większość innych i ten wypada najlepiej jeśli chodzi o moją nisze. Polecam