Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 12-01-2016 17:49

@[LeadNow]
Napisałem e-mail. Prosiłbym o kontakt Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-01-2016 18:22

(12-01-2016 17:49)Karewer napisał(a):  @[LeadNow]
Napisałem e-mail. Prosiłbym o kontakt Smile

Widzimy Smile. Odezwiemy się!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Zarobiony_Koles - 12-01-2016 18:38

A u was jak ze skutecznością, też macie tak idrastyczny spadek z 28 procent do 10?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nykkusek - 12-01-2016 20:49

(12-01-2016 08:50)LeadNow napisał(a):  @nykkusek
Pisaliśmy nie raz, że powinieneś zmienić sposób promocji. To nie nastąpiło, dlatego system zadziałał.
Oszukiwanie użytkowników działa na naszą szkodę. Mieliśmy prawo zastosować znacznie bardziej rygorystyczne działania.
Wypłaty wszystkie dostałeś, więc nie ma na co narzekać Smile

Sęk w tym, że pisałem do Was czy owy sposób promocji jest zgodny z Waszym regulaminem i czy nie będziecie mi znowu robić problemów, odpisaliście że wszystko jest ok i zarabiaj dalej.
Nagle pewnego pięknego dnia, po 3-4h pracy, gdzie normalnie miałem już jakieś 300-400 zł na koncie, wciąż na moim koncie było 0 leadów, bez uprzedzenia np. abym zaprzestał promocji. Po wysłaniu paru wiadomości na GG (w miedzy czasie słysząc, że nic się nie dzieje, wszystko jest ok, leady spływają Wink ) dowiedziałem się, że jakiś śmieszny system antyfraudowy uznał, że moje WSZYSTKIE leady pochodzą z lewego źródła Smile Mówię ok! Doładuje konto na jednym ze starterów i wypełnię ofertę, 5 zł pobrało, leada nie ma Smile Kolejny fraud hehe, dość żałosne.
Rozumiem napisanie wprost : "Twój ruch jest słabej jakości, nie generujesz zysków, zakończ/zmień sposób promocji //// obniżymy stawkę tak, abyśmy my też zarabiali".. A nie akcje w których nikt nie wie o co chodzi, bez uprzedzeń, bez rozmowy z partnerem.

PS Oczywiście na koncie które zrobiłem potem, w ciągu 20 minut wpadło 80 zł bez problemu Wink Wychodzi na to, że dostałem bana na leady na swoim prawdziwym koncie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-01-2016 21:21

nykkusek - nie mogliśmy zareagować od razu, bowiem system działa automatycznie. Trudno, żebyśmy na bieżąco monitorowali każde konto z osobna. Jednak to jest odwracanie problemu. Prawda jest taka, że fraudowałeś ostro - i to nie pierwszy raz - skoro system zadziałał. Sprawdziliśmy ręcznie i potwierdziliśmy. Obiecałeś zmienić strategię, ale widać nie dotrzymałeś słowa. W zapewnienia o zapisaniu się nie wierzę - gdybyś faktycznie się zapisał, lead zostałby zaliczony. Sprawdziliśmy - żadnej takiej próby nie było.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nykkusek - 12-01-2016 22:09

(12-01-2016 21:21)LeadNow napisał(a):  nykkusek - nie mogliśmy zareagować od razu, bowiem system działa automatycznie. Trudno, żebyśmy na bieżąco monitorowali każde konto z osobna. Jednak to jest odwracanie problemu. Prawda jest taka, że fraudowałeś ostro - i to nie pierwszy raz - skoro system zadziałał. Sprawdziliśmy ręcznie i potwierdziliśmy. Obiecałeś zmienić strategię, ale widać nie dotrzymałeś słowa. W zapewnienia o zapisaniu się nie wierzę - gdybyś faktycznie się zapisał, lead zostałby zaliczony. Sprawdziliśmy - żadnej takiej próby nie było.

No, fraudowałem ostro Big Grin Jesteście żałośni.. Nie pozdrawiam.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kowal22 - 12-01-2016 22:15

(12-01-2016 21:21)LeadNow napisał(a):  nykkusek - nie mogliśmy zareagować od razu, bowiem system działa automatycznie. Trudno, żebyśmy na bieżąco monitorowali każde konto z osobna. Jednak to jest odwracanie problemu. Prawda jest taka, że fraudowałeś ostro - i to nie pierwszy raz - skoro system zadziałał. Sprawdziliśmy ręcznie i potwierdziliśmy. Obiecałeś zmienić strategię, ale widać nie dotrzymałeś słowa. W zapewnienia o zapisaniu się nie wierzę - gdybyś faktycznie się zapisał, lead zostałby zaliczony. Sprawdziliśmy - żadnej takiej próby nie było.

Że tak się wtrące Smile Dziwi mnie to jak potraktowaliście Nykkuska, bo robi to samo jak 4 innych waszych partnerów Smile I do nich jakoś nie macie jakiś ALE... Śmieszny jest ten wasz system antyfraudowy Smile Ciekawe co czeka tych 4 tych samych ludzi co robią to samo Smile Też zrobicie wała i nie wypłacicie?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nykkusek - 12-01-2016 22:19

No co ty, po co zarabiać normalnie po 1k dziennie sposobem, jak można kupić x starterów na allegro i fraudować i liczyć że nikt się nie skapnie.. Och, głupi ja... facepalm

A i @[LeadNow] musi się chyba nauczyć co znaczy "fraudować" .. bo używa tego słowa nie wiedząc za bardzo co znaczy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 12-01-2016 22:27

tak konwersja to jest tutaj jakaś niepoważna jednego dnia jest 20 drugiego 5% śmiech na sali Lepiej zostanę na Leadmore Gdzie konwersja nie spada tak drastycznie jak tutaj


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kowal22 - 12-01-2016 22:30

(12-01-2016 22:27)jestokej1995 napisał(a):  tak konwersja to jest tutaj jakaś niepoważna jednego dnia jest 20 drugiego 5% śmiech na sali Lepiej zostanę na Leadmore Gdzie konwersja nie spada tak drastycznie jak tutaj

A kto Ci powiedział, że codziennie będzie taka sama? To są suby Idea