Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 12-01-2016 09:55

No skoro sam się domaga aż tak, to chyba dobrze wie w co się pakuje ? Smile

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 12-01-2016 09:57

Może i z Jackiem sprawa wygląda śmiesznie ale faktycznie Leadnow, jeśli nie potrafi rozwiązać problemu to przestaje odpisywac i dawać znaki życia. Miałem problem z ich skryptem na stronie i dopiero po publicznym poście na forum, ktoś udzielił odpowiedzi. Zależy im na publicznej opinii i jest to złe ze względu na pojedyncze problemy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 12-01-2016 09:58

(12-01-2016 09:55)asiorek napisał(a):  No skoro sam się domaga aż tak, to chyba dobrze wie w co się pakuje ? Smile

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Zakazany owoc z pewnością lepiej smakuje. Dobrze. Koniec już off-topa Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Admin - 12-01-2016 09:59

(12-01-2016 00:14)raichu2 napisał(a):  No jednak na to wychodzi, że nie dotrzymujecie słowa.

Chłopie dostałeś butelkę whiskacza, nie odebrałeś i jeszcze żebrasz abyś znów ją dostał =/ zachowałbyś resztki godności... to nie mercedes S klasa tylko alkohol upominek który dostaniesz w każdym monopolowym. Nie wiem skąd taka pazerność i brak wstydu by w ogóle się o coś takiego upominać.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 12-01-2016 09:59

No właściwie tak Big Grin mimo wszystko leadnow nie ma chyba nic przeciwko co do tej inicjatywy Big Grin dobrzy ludzie z nich

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - popek-monster - 12-01-2016 14:18

A ja dostałem pustą butelkę i troche gazet żeby się nie stłukła beka[Obrazek: 24455807179821381442.jpg]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - raichu2 - 12-01-2016 16:01

Sęk w tym, że nie dostałem i nie chodzi o tą butelkę już mówiłem tylko o fakt upewniający, że owy trunek do mnie dotrze a nie dotarł. Wink

A wina z adresem leżała po ich stronie do czego się przyznali na Screenshocie. Więc Adminie FAIL Smile

Skończcie też już z tym Jackiem Smile Bo jak widać też same faile popełniacie. Tam kolega ma większy problem. A i też doświadczyłem podobnej sprawy, że jak czegoś nie umieli rozwiązać to przestawali pisać. Tak było z wprowadzaniem przez 3 tygodnie nazewnictwa dla plików.

Pozdrawiam i kończę z wami rozmowy dzieci moje kochane.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - lary1211 - 12-01-2016 17:05

Czy tylko u mnie nie dziala program doladowanie?? Wogole się nic nie wyświetla po przejściu na stronę


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - piotrekprorok - 12-01-2016 17:19

(12-01-2016 17:05)lary1211 napisał(a):  Czy tylko u mnie nie dziala program doladowanie?? Wogole się nic nie wyświetla po przejściu na stronę

Nie tylko u Ciebie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-01-2016 17:24

Póki co usługa doładowań jest wyłączona ze względu na prace techniczne. Na razie zachęcam do korzystania z innych konkursów, na przykład bliźniaczego LTE czy wygraj samsunga/iphone'a.