Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-01-2016 21:01

(11-01-2016 20:58)nykkusek napisał(a):  
(11-01-2016 20:49)LeadNow napisał(a):  Aktywacje z fraudów to nie plus.

Gdybym jakieś fraudy jeszcze robił, wrzućcie tutaj logi z numerów telefonów i IP. Bezpodstawne oskarżenia o fraudowanie możecie sobie wsadzić w 4 litery Smile

Nie zrobimy tego z oczywistego powodu - publikowanie wrażliwych danych jest nielegalne.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nykkusek - 11-01-2016 21:25

(11-01-2016 21:01)LeadNow napisał(a):  Nie zrobimy tego z oczywistego powodu - publikowanie wrażliwych danych jest nielegalne.

Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - raichu2 - 11-01-2016 23:01

Hehe czyli nie tylko mi obiecali gruszki na wierzbie Smile No ale cóż .


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-01-2016 23:31

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, proszę więc bez insynuacji. Z każdym konkretnie rozmawiamy i jak się zobowiązujemy, to jednak dotrzymujemy słowa.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - raichu2 - 12-01-2016 00:14

No jednak na to wychodzi, że nie dotrzymujecie słowa.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 12-01-2016 00:42

(12-01-2016 00:14)raichu2 napisał(a):  No jednak na to wychodzi, że nie dotrzymujecie słowa.

Okej, nie dostałeś Jack'a coś jeszcze czy tylko tyle?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nykkusek - 12-01-2016 07:41

(11-01-2016 23:31)LeadNow napisał(a):  Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, proszę więc bez insynuacji. Z każdym konkretnie rozmawiamy i jak się zobowiązujemy, to jednak dotrzymujemy słowa.

Faktycznie beka Dałbym screenshoty z rozmów na GG, ale nie chce mi się nawet szukać.. Chyba, że będzie ktoś zainteresowany.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-01-2016 08:50

@raichu2
Nie sądzisz, że to trochę dziecinne upominać się o prezent, który wrócił do nas, ale w naruszonym stanie?
Pisaliśmy, że dostaliśmy informację o tym, że paczka wraca ze względu na "błędny adres". Mieliśmy wysłać ponownie, wróciła jednak uszkodzona.
Poza tym jednym mankamentem, współpraca przebiegała bezproblemowo Smile

@nykkusek
Pisaliśmy nie raz, że powinieneś zmienić sposób promocji. To nie nastąpiło, dlatego system zadziałał.
Oszukiwanie użytkowników działa na naszą szkodę. Mieliśmy prawo zastosować znacznie bardziej rygorystyczne działania.
Wypłaty wszystkie dostałeś, więc nie ma na co narzekać Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 12-01-2016 09:14

(10-01-2016 01:07)Martin676 napisał(a):  Moja współpraca z LeadNow układa sie rewelacyjnie, każdego partnera traktują indywidualnie. Nie spotkałem się jeszcze, aby którykolwiek serwis aby pytał się jak układa się współpraca. Podczas "chudszych" dni administracja zapytała się czym to może być spowodowane i jak są w stanie mi pomóc Big Grin Jestem mega zadowolony jako wydawca w LN Wink

Raichu2, podaj adres to wyślę Ci tę butelkę,szkoda, żebyś wylewał łzy publicznie
Zrobimy zrzutke na jednego dużego, niech mu w wątrobę pójdzie xd

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 12-01-2016 09:23

Chcesz rozpijać nieletnich? Lol