Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Martin676 - 10-01-2016 01:07

Moja współpraca z LeadNow układa sie rewelacyjnie, każdego partnera traktują indywidualnie. Nie spotkałem się jeszcze, aby którykolwiek serwis aby pytał się jak układa się współpraca. Podczas "chudszych" dni administracja zapytała się czym to może być spowodowane i jak są w stanie mi pomóc Big Grin Jestem mega zadowolony jako wydawca w LN Wink

Raichu2, podaj adres to wyślę Ci tę butelkę,szkoda, żebyś wylewał łzy publicznie Heart


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-01-2016 12:33

@Martin676
Dzięki za miłe słowa Smile

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie programem doładowań, zaczęliśmy wprowadzać jego wersję mobilną.
Trwają prace techniczne. Niedługo wszystko będzie OK Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - raichu2 - 11-01-2016 14:28

Od ciebie to nie chcę Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nykkusek - 11-01-2016 18:38

(10-01-2016 01:07)Martin676 napisał(a):  Moja współpraca z LeadNow układa sie rewelacyjnie, każdego partnera traktują indywidualnie. Nie spotkałem się jeszcze, aby którykolwiek serwis aby pytał się jak układa się współpraca. Podczas "chudszych" dni administracja zapytała się czym to może być spowodowane i jak są w stanie mi pomóc Big Grin Jestem mega zadowolony jako wydawca w LN Wink

Raichu2, podaj adres to wyślę Ci tę butelkę,szkoda, żebyś wylewał łzy publicznie Heart

@[Martin676] Mnie również administracja @[LeadNow] potraktowała bardzo indywidualnie Smile Najpierw wypłacając moją wypłate 4500zł po stawce 1,5 zł Smile Potem, gdy niby sobie wszystko wyjaśniliśmy, zostałem posądzony o fraudowanie (oczywiście bez dowodów). Najwidoczniej uznali, że partner który robi u Nich dniówki w okolicach 1000zł dziennie jest bezwartościowy. Ich strata Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-01-2016 20:09

(11-01-2016 18:38)nykkusek napisał(a):  
(10-01-2016 01:07)Martin676 napisał(a):  Moja współpraca z LeadNow układa sie rewelacyjnie, każdego partnera traktują indywidualnie. Nie spotkałem się jeszcze, aby którykolwiek serwis aby pytał się jak układa się współpraca. Podczas "chudszych" dni administracja zapytała się czym to może być spowodowane i jak są w stanie mi pomóc Big Grin Jestem mega zadowolony jako wydawca w LN Wink

Raichu2, podaj adres to wyślę Ci tę butelkę,szkoda, żebyś wylewał łzy publicznie Heart

@[Martin676] Mnie również administracja @[LeadNow] potraktowała bardzo indywidualnie Smile Najpierw wypłacając moją wypłate 4500zł po stawce 1,5 zł Smile Potem, gdy niby sobie wszystko wyjaśniliśmy, zostałem posądzony o fraudowanie (oczywiście bez dowodów). Najwidoczniej uznali, że partner który robi u Nich dniówki w okolicach 1000zł dziennie jest bezwartościowy. Ich strata Smile

Gdyby partner faktycznie przynosiłby dochód, na pewno nie zrezygnowalibyśmy ze współpracy. Niestety, nykkusek wpierw promował doładowania w ten sposób, że istnienie programu zawisło na włosku - w takiej sytuacji aż dziw, że wypłaciliśmy mu środki i zgodziliśmy się na dalszą współpracę. Niestety, najwyraźniej niewiele zmienił w swoim sposobie promocji, bowiem problemy się powtarzały, a nasz system antyfraudowy zareagował - co rzadko się zdarza.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nykkusek - 11-01-2016 20:19

(11-01-2016 20:09)LeadNow napisał(a):  Gdyby partner faktycznie przynosiłby dochód, na pewno nie zrezygnowalibyśmy ze współpracy. Niestety, nykkusek wpierw promował doładowania w ten sposób, że istnienie programu zawisło na włosku - w takiej sytuacji aż dziw, że wypłaciliśmy mu środki i zgodziliśmy się na dalszą współpracę. Niestety, najwyraźniej niewiele zmienił w swoim sposobie promocji, bowiem problemy się powtarzały, a nasz system antyfraudowy zareagował - co rzadko się zdarza.

Sposób promocji z Wami konsultowałem, mówiliście że jest ok. Pytałem czy nie będzie znowu takiej sytuacji jak wcześniej - mówiliście, że mam spokojnie zarabiać. Jak widać nie potraficie dotrzymać słowa. Nie pozdrawiam.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-01-2016 20:35

(11-01-2016 20:19)nykkusek napisał(a):  
(11-01-2016 20:09)LeadNow napisał(a):  Gdyby partner faktycznie przynosiłby dochód, na pewno nie zrezygnowalibyśmy ze współpracy. Niestety, nykkusek wpierw promował doładowania w ten sposób, że istnienie programu zawisło na włosku - w takiej sytuacji aż dziw, że wypłaciliśmy mu środki i zgodziliśmy się na dalszą współpracę. Niestety, najwyraźniej niewiele zmienił w swoim sposobie promocji, bowiem problemy się powtarzały, a nasz system antyfraudowy zareagował - co rzadko się zdarza.

Sposób promocji z Wami konsultowałem, mówiliście że jest ok. Pytałem czy nie będzie znowu takiej sytuacji jak wcześniej - mówiliście, że mam spokojnie zarabiać. Jak widać nie potraficie dotrzymać słowa. Nie pozdrawiam.

Pragnę zauważyć, że wypłaciliśmy środki, pomimo że mamy uzasadnione wątpliwości, czy nasze wskazówki zostały uwzględnione, skoro problem z dużą ilością aktywacji nie zniknął.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nykkusek - 11-01-2016 20:37

(11-01-2016 20:35)LeadNow napisał(a):  Pragnę zauważyć, że wypłaciliśmy środki, pomimo że mamy uzasadnione wątpliwości, czy nasze wskazówki zostały uwzględnione, skoro problem z dużą ilością aktywacji nie zniknął.

No wątpliwości to nie dowody Smile No i duża ilość aktywacji to chyba plus a nie minus Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-01-2016 20:49

Aktywacje z fraudów to nie plus.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nykkusek - 11-01-2016 20:58

(11-01-2016 20:49)LeadNow napisał(a):  Aktywacje z fraudów to nie plus.

Gdybym jakieś fraudy jeszcze robił, wrzućcie tutaj logi z numerów telefonów i IP. Bezpodstawne oskarżenia o fraudowanie możecie sobie wsadzić w 4 litery Smile