Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Giorgios - 06-01-2016 18:35

a wystawiacie fakturę ? Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 06-01-2016 18:46

Nie my wystawiamy, tylko nasi partnerzy Smile. I tak, przyjmujemy ją lub rachunek.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - raichu2 - 07-01-2016 20:52

Nie polecam serwisu Leadnow. Traktują partnera przedmiotowo. Obiecują rzecz, której nie dostarczają. Też miałem dostać wspomnianego Jacka podobno w starym roku jak widać mam 07 stycznia. Jacka nie ma bo podobno się zbił oooooooooooooooooooo. Było zapewnienie, że na sylwestra dotrze Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kaczor89 - 07-01-2016 20:58

(07-01-2016 20:52)raichu2 napisał(a):  Nie polecam serwisu Leadnow. Traktują partnera przedmiotowo.
No chyba nie... Gdyby tak było to faworyzowali by zapewne tych co zarabiają kokosy. Ja żadnym kozakiem nie jestem jezeli chodzi o zarobki, a złego słowa nie mogę powiedzieć jeśli chodzi o współpracę....

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - raichu2 - 07-01-2016 21:02

A ja mogę Smile 1 rzecz, o która się ubiegałem było wprowadzenie nazywania plików trwało to 2 tygodnie. Teraz 2 tygodnie ściemniali ciągle coś innego co się działo z paczką. Najpierw paczka miała być przed 24 nie dotarła. Potem były podobno zwroty. Następnie podobno bo pewności nie ma Postmistrz nie wydawał żadnego oświadczenia co się stało z paczkami. Teraz dostałem informację, że owy prezent się zbił Smile) I nowego nie będzie bo akcja się skończyła. A byłem zapewniany 27 czy 28, że dotrze w starym roku paczka. No niestety nie dotarła i jak się dowiedziałem nie dotrze. Dla mnie 0 profesjonalizmu i honoru. Nie obiecuje się rzeczy nie osiągalnych dla serwisu.

PS. Paczka nie dotarła z waszej winy a nie mojej bo to wy wysłaliście na zły adres Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - selfie - 07-01-2016 21:09

@[raichu2] Ojejciu, nie dostałeś Jack'a Sad

Tak bardzo przedmiotowi, tak bardzo bezwzględni.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - raichu2 - 07-01-2016 21:10

Tak bardzo bezwzględni i przedmiotowi Sad No ojejciu Smile Nie chodzi o Jacka lecz o zbywanie, kłamanie i obiecywanie Smile Pozdrawiam.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 07-01-2016 22:42

Przez pierwsze dni faktycznie nie wiedzieliśmy, co się dzieje z flaszką, aż w końcu do nas wróciła i to stłuczona. Przeprosiliśmy za zawiedzione nadzieje i myśleliśmy, że to wystarczy. Naprawdę nie spodziewaliśmy się, że komuś może na niej tak zależeć, żeby pisać o tym publicznie Wink. Cieszymy się za to, że do większości naszych partnerów świąteczny upominek dotarł i wnioskując po masie podziękować przesłanych publicznie i prywatnymi kanałami - przypadł do gustu Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kaczor89 - 07-01-2016 22:50

(07-01-2016 21:10)raichu2 napisał(a):  Tak bardzo bezwzględni i przedmiotowi Sad No ojejciu Smile Nie chodzi o Jacka lecz o zbywanie, kłamanie i obiecywanie Smile Pozdrawiam.
Chyba jednak chodzi o tego Jacka, bo treść Twoich 2 postów koncentruje się głównie wokół tego tematu. ;D
Prezent z definicji jest czymś kogo obdarowywujemy bezinteresownie zazwyczaj ze względu na specjalną okazję i wydaje mi sie że upominanie się o niego jest tutaj trochę nie na miejscu.....

Pozdrawiam Wink

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - raichu2 - 08-01-2016 11:03

Ta dokładnie chodzi o Jacka, który miałbyć w starym roku tak byłem zapewniony a go nie ma Smile Właśnie oto chodzi, że go nie ma ale jak to ziomek powiedział będziesz zdrowszy Smile)