Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 09-12-2015 16:53

Odpisałem na mejla Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maton.pl - 09-12-2015 17:17

Mam dość. Zrywam z wami współpracę za to co odwalacie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 09-12-2015 17:27

Jaki troll (kolejny). Jak widac konkurencja probuje wykorzystac cala sytuacje Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maton.pl - 09-12-2015 17:33

To jest moje osobiste zdanie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 09-12-2015 17:54

Nie przecze. Lecz jestes kolejnym 'frustratem' ktory zalozyl sobie konto i napisal ten guzik wnoszacy do tematu post. Leadnow macie teraz nauczke, jak widac konkurencja lubi wykorzystywac takie potkniecia.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-12-2015 18:15

Konkurencja lepiej niech zajmie się pilnowaniem swoich danych, a nie teraz musimy po nich sprzątać.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 09-12-2015 18:53

Otrzymałem wiadomość na mejlu, że do godziny konto będzie aktywne. Minęły już ponad 2, nadal brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Może zamiast siedzieć na forum i odpisywać trollom, weźmiecie się do roboty i odblokujecie konta użytkownikom.

Dziwna jest ta blokada, bo mam zmienne IP, a teraz nagle przeszkadza Wam logowanie z innego adresu..


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-12-2015 18:56

Odblokowujemy na bieżąco. Przepraszamy, jeśli Pana pominęliśmy. W takim razie proszę uprzejmie o jeszcze jednego miala.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 09-12-2015 19:16

Mejl wysłany ponownie. Czekam na odblokowanie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-12-2015 19:20

(09-12-2015 19:16)rekki napisał(a):  Mejl wysłany ponownie. Czekam na odblokowanie.

Widzę. Odpowiedź wysłana. Teraz już szybko pójdzie Smile.