Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 09-12-2015 09:17

(09-12-2015 09:05)LeadNow napisał(a):  1. Jest informacja na stronie, co należy zrobić, aby się zalogować.
2. Sprawy braków na koncie, proszę rozwiązywać przez e-mail, Skype, GG. Forum nie jest od tego i tu na pewno nie zostanie udzielona szybka pomoc.
3. Akcja trwa już prawie 24h, bez przerwy, także proszę sobie odpuścić te przygrywki. Staramy się, aby użytkownicy jak najmniej stracili przez ostatnią sytuację.
4. Sprawa nie dotyczy skracacza.

Przepraszamy za długi czas oczekiwania, ale robimy, co możemy.

Wyciek haseł. Ktoś coś?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-12-2015 09:23

Z tego, co udostępnili nam użytkownicy, tak. Nie z naszej strony, ale traktujemy to bardzo poważnie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 09-12-2015 09:30

Czyli skracacza dalej nie ma ? Mimo tej informacji która była podana na stronie ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 09-12-2015 10:37

śmiać mi się chce {nie wiemy dlaczego pana konto zostało zablokowane } Czekam na dostęp do mojego konta


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-12-2015 10:51

Proszę o screena, gdzie zamieszczamy informacje o tym, że nie wiemy dlaczego konto zostało zablokowane.
W przeciwnym przypadku proszę o postępowanie według instrukcji na stronie i/lub osób, które się z Panem skontaktują.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - syndromx - 09-12-2015 11:25

(09-12-2015 08:33)nexus505 napisał(a):  skoro widza ze sa problemy powinni od samego rana albo w nocy sie tym zajac ale chyba trzeba czekac az królewicz sie obudzi I zacznie cos z tym robic o ile w ogole zacznie. ...



@nexus505 założyłeś konto po to żeby to napisać? Twoje zarobki to pikuś w porównaniu z tym co traci ekipa Leadnow a więc nie sądze że nie jest im na ręke to aby jak najszybciej naprawić tą usterke, sami sobie problemów by nie tworzyli


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-12-2015 11:35

@syndromx
Dzięki Smile Nie jest to jednak usterka a działania spowodowane chęcią zabezpieczenia kont użytkowników.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - welldone - 09-12-2015 12:32

(09-12-2015 11:25)syndromx napisał(a):  
(09-12-2015 08:33)nexus505 napisał(a):  skoro widza ze sa problemy powinni od samego rana albo w nocy sie tym zajac ale chyba trzeba czekac az królewicz sie obudzi I zacznie cos z tym robic o ile w ogole zacznie. ...



@nexus505 założyłeś konto po to żeby to napisać? Twoje zarobki to pikuś w porównaniu z tym co traci ekipa Leadnow a więc nie sądze że nie jest im na ręke to aby jak najszybciej naprawić tą usterke, sami sobie problemów by nie tworzyli

Co traci ekipa LeadNow ? Przecież LINKI cały czas działają więc można promować i kasa leci ?

Nie dość że wczoraj ponad 24 godziny wprowadzali skracacze (tak było napisane na stronie głównej) to jeszcze ich nie wprowadzili

W dodatku jaki szanujący się serwis robi ponad dobowe przerwy w dostępie do serwisu, czy nie można edytować plików na innych serwerach a już gotowe, zrobione wrzucić na główny serwer i domene LeadNow?

To jeszcze nie koniec nieprofesjonalizmu i cyrków bo strona nie działa już 2 dzień, a żeby odzyskać dostęp do konta trzeba prosić i czekać pewnie kolejne 30 godzin na reakcje.

@[LeadNow] Wake up !

PS. Tyle roboty, ale czas na przeglądanie forum i wdawanie się w dyskusje z userami, zamiast ogarniać ten bajzel, zawsze się znajdzie


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-12-2015 12:34

Kolejna osoba z 1 postem, aby nas oczernić. Dobra robota Smile

Cała sprawa nie dotyczy skracaczy i już o tym pisaliśmy. Gdyby konto było realne, wiedziałby Pan już o tym dawno. A skoro nie jesteś tego świadom, to tylko mogę tylko powiedzieć: słaba prowokacja.

Pozdrawiam.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - welldone - 09-12-2015 12:40

(09-12-2015 12:34)LeadNow napisał(a):  Kolejna osoba z 1 postem, aby nas oczernić. Dobra robota Smile

Cała sprawa nie dotyczy skracaczy i już o tym pisaliśmy. Gdyby konto było realne, wiedziałby Pan już o tym dawno. A skoro nie jesteś tego świadom, to tylko mogę tylko powiedzieć: słaba prowokacja.

Pozdrawiam.

@[LeadNow] NIE KORZYSTAM z tego forum więc założyłem konto SPECJALNIE żeby to napisać, czy to coś zmienia że mam 1 post bo nie rozumiem tego ? Tak samo jak user z 30000 postów też mam konto w LeadNow I chciałbym w końcu odzyskać do niego dostęp ale to nie jest łatwe !

PS a skąd ja mam wiedzieć że "cała sprawa nie dotyczy skracaczy" skoro właśnie TAK było napisane wczoraj cały dzień "wprowadzamy nowe skracacze" na leadnow.pl ?
PS2 I to nie żadna prowokacja bo zarabiam na LeadNow i bardzo dobrze mi idzie ale wasze podejście do partnerów, publikowanie informacji na temat stanu serwisu (a w zasadzie tego brak) to zwykła amatorka nic więcej