Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 19-11-2015 12:20

87 leadów u nas, 351 wejść.
55 leadów, 426 wejść u konkurencji.

Prostym rachunkiem - gdyby u nas wejść było tyle samo, miałby Pan 106 leadów, czyli prawie 2x tyle.
BTW - tak stabilne wyniki mogą bardziej zastanawiać nad konkurencją... To jest akurat bardzo nienaturalne.

Na Adwordsach, skoki z dnia na dzień, bez wprowadzania żadnych zmian, mogą się wahać nawet o 60%. I to przy kilku tysiącach wyświetleń.
Polecam także założyć sklep internetowy. W tej branży to są dopiero wahania Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - viciu - 19-11-2015 12:33

ja mam po 100-250 wejść
i konwersja lata od 2% do 10%
średnia na 1300 wejść to 6,7%

moim zdaniem to naturalne przy tak małej ilości wejść


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - nicooo - 19-11-2015 12:58

Jak wy porównujecie konwersje przy 50 wejściach to pozdrawiam , przecież przy takiej ilości możesz mieć i nawet 0 leadów na dzień bo jest to zbyt mała ilość UU żeby wgl. cokolwiek porównać i takie wahanie jest normalne.Przy 2k+ wizytach na dzień się nawet nie przejmuje , że wpadło mi kilka leadów mniej czasem...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Na 5tyk - 22-11-2015 20:40

Instrukcja do FastPay.pl miała być około miesiąc temu. Niestety, ale jeszcze jej nie ma Sad
To kiedy ją wprowadzicie?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-11-2015 17:01

Witamy! Pojawił się nowy konkurs - Bon Odzieżowy. Zapraszamy do promocji nowego programu!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kaczor89 - 27-11-2015 20:26

@Leadnow mam 2 sprawy:

1. Puścicie dzisiaj przelewy?
2. Chciałem przetestować nowy program z bonem odzieżowym, ale wygenerowane linki przekierowywują mnie na program pobieranie.....

Pozdrawiam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 27-11-2015 20:30

1) Najpóźniej do rana wszystkie przelewy zostaną zrealizowane.

2) Dziękuję za informację. Czy mógłby Pan przekazać więcej szczegółów na [email protected]?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kaczor89 - 27-11-2015 20:53

@Leadnow wysłałem maila.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 27-11-2015 21:03

Dziękujemy, już odpowiedzieliśmy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Zarobiony_Koles - 28-11-2015 07:54

KSW u was można promować? Nic się od wczoraj w tej kwestii nie zmieniło?