Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 18-11-2015 08:57

Dyskryminujecie ? Jerk2 w zeszl roku zarabialem na niszy gdzie miałem mało wejść dużo lidow. Więc, co w przypadku osób którzy np i innych mieli mało uu dużo lidow ( wysoka konwersja ) a tutaj nagle mają takie skoki? Czasami takie uzasadnienie bo mało uu to czego Ty się spodziewasz. Ale warto też tutaj popatrzeć pod kątem osób które może faktycznie mają taki problem , że taka jest nisza. To jest tylko moją refleksją na temat tekstów typu a bo masz mało uu to o czym ty myslisz

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 18-11-2015 09:04

Ja nie mówię, że mało, to źle Smile
Chodzi tylko o to, że przy takiej niszy skoki konwersji mogą być ogromne, tylko ze względu na to, że ktoś miał akurat danego dnia trochę mniej szczęścia.
Im więcej (regularnie) wejść, tym wahania są mniejsze. Chyba jest to oczywiste, prawda? Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 18-11-2015 14:32

Istnieje możliwość transferowania środków z konto na konto w serwisie?
Jeśli tak, to czy są jakieś dodatkowe warunki? (kwota minimum/maksimum, lub inne)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 18-11-2015 14:36

Nie, nie ma takiej możliwości.

Proszę o trochę szersze wyjaśnienie sytuacji i dlaczego pojawiła się taka potrzeba - [email protected]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 18-11-2015 18:28

Pewnie chodzi tutaj o fakt iż np ktoś chcę coś od rekkiego kupić a ma środki na lednow

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 18-11-2015 19:21

Dokładnie, zajmuję się skupowaniem kasy w serwisach sub i sms premium od osób, które nie mają możliwości dozbierać do wypłaty i zadałem orientacyjne pytanie, czy mogę dodać LeadNow do grona serwisów, w których mogę podkupić saldo. Skoro nie można, to temat jasny Tongue


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 18-11-2015 19:25

Nie ma możliwości ani transferu środków, ani kupowania całych kont.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 19-11-2015 10:46

Asiorek, rekki jak u was dzisiaj z konwersją na początek dnia? Wczoraj rano wszedłem w panel leadnow i miałem 5 leadow konwersja 40%... do wieczora od 10 wpadło tylko 5 leadow i zakończyłem dzień na 20%.

Konwersja

poniedziałek 40,38% 52 wejść leady 21
wtorek 14,29% 42 wejść leady 6
środa 20,83% 48 wejść leady 10
czwartek na godzinę 10:38 11% 9 wejść leady 1

I teraz Panowie o co tutaj chodzi?

Powiem tylko tyle wysoka konwersja może jest w poszczególne dni ale robiąc z tego średnią powiedzmy w ciągu miesiąca wychodzi na to samo co na innych serwisach tego typu nawet gorzej ponieważ oni dają wyższą stawkę... Nie wiem jak jest możliwe że połowa wiary wykupuje usługę w jeden dzień a w kolejny może wykupi 1/4 albo mniej i nagle jest dzień skoku że się robi 40% albo więcej...

Ta sama nisza ten sam sposób działania więc ja nie kumam o co chodzi...

inny serwis
[Obrazek: leadmore.jpg]

Leadnow

[Obrazek: leadnow.jpg]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - viciu - 19-11-2015 11:55

naprawdę chcesz stabilną konwersje na 50 wejść?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 19-11-2015 12:04

(19-11-2015 11:55)viciu napisał(a):  naprawdę chcesz stabilną konwersje na 50 wejść?

Jakoś na innych serwisach mam miałem stabilną więc dlaczego mam tego nie oczekiwać od lednow... dałem nawet do porównania. Zresztą nie tylko ja mam taki problem bo dużo osób odczuło duże spadki i nie tylko te poniżej 100 wejść ale tak samo te osoby z dużą ilością wystarczy przeczytać temat raz pozytywne komentarze osób a z czasem coraz gorzej wypowiadają się o konwersji... Rozumiem różnica 1-5 leadów uwierzyłbym spoko ale kurcze jednego dnia mam 20 leadów a drugiego 6 praktycznie przy tej samej ilości wejść na innym serwisie miałem różnice może 2 góra 4 leadów ja nie promuje na fejsie i u mnie jest stabilna konwersja przynajmniej jak wrzucę linki innego serwisu. Czasami jestem w szoku jak to jest możliwe że połowa osób sie zarejestrowała a czasami tylko 6.