Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-11-2015 15:34

Witam wszystkich.

Sprawa wygląda następująco:

Osoby, które mają po 50-100 wejść dziennie, mogą mówić bardziej o szczęściu, niż statystykach. Za każdym razem trafia się przecież na innych ludzi i różne mogą być reakcje na reklamy. 1-2 leady (czyli czyste szczęście), to przynajmniej kilka procent różnicy. Jak tu mówić o spadku konwersji?
Załączone wcześniej screeny, to przykład pięknej sinusoidy - ciężko cokolwiek z niej wywnioskować, bo wszystkie wyniki są bardzo różne.
Jeżeli ktoś zaczyna osiągać większą ilość wejść (STABILNĄ!), może zacząć mówić o zmianach.
I tu zaczyna się robić ciekawie, bo wyniki takich osób pokazują, że konwersja dalej jest więcej, niż zadowalająca. Może trafiły się 2 dni słabsze, ale to nie powód do takich narzekań.

Gorsze dni zdarzają się kilka razy w miesiącu (globalnie!) i my na to wpływu nie mamy. Przykro nam z tego powodu, ale my pomóc nie możemy - z naszej strony wszystko działa, jak powinno Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 12-11-2015 16:01

Zobaczymy co będzie dalej jak na razie parę dni współpracuje więc ciężko coś powiedzieć po miesiącu można opinie wystawić, ale dziwne jest to że są tak olbrzymie skoki może przypadek, ale moja nisza jest taka że tam takie olbrzymie różnice nie występują bo ja nie działam na fb tam może bym w to uwierzył, ale w takie dni robocze mam czasami większą konwersje jak w taką niedziele co przecież ludzie siedzą w domach.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-11-2015 16:19

Zazwyczaj konwersja w niedzielę wcale nie jest najwyższa - często wręcz odwrotnie.
To, że sporo osób przebywa w domu, ma wpływ głównie na ilość wejść, ale wcale nie na ilość konwersji.
Proszę spytać właścicieli sklepów online Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 12-11-2015 21:26

dzisiaj jest wyjątkowo źle Sad
[Obrazek: zakres.jpg]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-11-2015 21:30

Nie wydaje mi się. Dzisiaj jest gorzej, ale nie źle.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 12-11-2015 21:42

Dla mnie dzisiaj to najgorszy dzień najniższa konwersja o 27% gorsza od najlepszego dnia. Zobaczę co przyniosą inne dni.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 12-11-2015 23:46

Po stworzeniu linku w pobieraniu (pliki) długi link przenosi mnie do video, a krótki link do takiego błędu:
[Obrazek: 2f4796a710fe6a2emed.png]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - viciu - 13-11-2015 00:00

z doładowań przenosi mnie na pobierz
wtf?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-11-2015 00:01

Trwają w tej chwili nocne prace. Do rana wszystko będzie nie tylko ok, ale jeszcze bardziej ok niż dotąd Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 13-11-2015 00:11

na jakiej zasadzie działa wasz skracacz jesli można wiedzieć ?