Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 10-11-2015 18:17

zalicza komus normalnie bez wiekszych spadków niech sie ktos zglosi


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szmellla - 10-11-2015 18:43

U mnie na spokojnie dzis konwersja ponad 30 procent i zarobek dosc w normie Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 10-11-2015 18:47

Nie gorszy dzień, tylko gorszy 3ci dzień, bo od tylu dni idzie słabo.
Elastyczna? No nie sądzę, żebym wypalił sposób w 2 dni, zdobywając z 10 leadów...

Ewidentnie widać, że problem nie leży po naszej stronie, skoro nagle z konwersji 20-30% kilku osobom spadło do 1-2%.
Nigdy nie miałem sytuacji, aby na 30 wejść w doładowanie nie było żadnego leada, a u Was dzisiaj tak było.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 10-11-2015 19:51

(10-11-2015 16:44)kaczor89 napisał(a):  U mnie niestety to samo.... Na bank jest coś nie tak, nie wierzę, że akurat winny jest tutaj sposób promocji. Gdyby miało to miejsce u jednej osoby to oki, ale nie u trzech czy czterech.... Póki co wstrzymuję się z promocją.

To moje aktualne "wyniki" z dnia dzisiejszego:

[Obrazek: Ygkqo66.png]
Widać ten spadek po wykresie..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-11-2015 19:56

(10-11-2015 19:51)asiorek napisał(a):  
(10-11-2015 16:44)kaczor89 napisał(a):  U mnie niestety to samo.... Na bank jest coś nie tak, nie wierzę, że akurat winny jest tutaj sposób promocji. Gdyby miało to miejsce u jednej osoby to oki, ale nie u trzech czy czterech.... Póki co wstrzymuję się z promocją.

To moje aktualne "wyniki" z dnia dzisiejszego:

[Obrazek: Ygkqo66.png]
Widać ten spadek po wykresie..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

I spadek, i wzrost, i spadek, i wzrost... Wahania są naturalna rzeczą Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 10-11-2015 21:27

Nie promuję od kilku godzin, a wpadły jakieś 2 leady, więc występują spooore opóźnienia, albo się "naprawiło", bo wpadło kilka wejść oprócz tego. Nie zmienia to faktu, że jednak momentami jest coś nie tak..


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-11-2015 21:34

Istnieje możliwość, że opóźnienie w naliczaniu wyniesie pół godziny - informujemy o tym w panelu.

Kilka godzin to rzeczywiście przesada, ale to widać wina operatorów. Nie ma serwisu, który ny sie nie zmagał z tym problemem Smile. Najważniejsze, że suma sumarum zostały zaliczone Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - lawokPL - 11-11-2015 10:08

Poprawila sie komus konwersja?? Od awarii (niedziela) macie obnizenie jej z tego co piszecie?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 11-11-2015 11:28

ja rezygnuje juz z tego serwisu konwersja bez popraw nie polecam


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 11-11-2015 12:07

Dzisiaj od rana do 12 spadek konwersji z 35% zrobiło się 12% zobaczymy do wieczora czy coś się zmieni na razie się nie przejmuje może opóźnienia w naliczaniu albo gorszy okres jak tak będzie 2-3 dni zacznę się przejmować bo to byłaby już spora różnica.

Ref.

Obserwuje od jakiegoś czasu dziwne zjawiska, a to takie że gdy wszedłem w panel o 8 rano pokazywało 1 lead i 10 wejśc konwersja 10%... i nie uwierzycie tak to się utrzymywało do 10 wejścia się nie nabijały cały czas 10 wejść a nagle 2 leady do tego się dodały i konwersja powyżej 30%... teraz wejścia sie nabijają a konwersja cały czas spada od godziny 10 do 15:29 wejść jest o 13 więcej leadow 0 konwersja 13% wynosi... Wczoraj też był spadek może nie drastyczny ale na koniec dnia konwersja wynosiła 22% gdy średnia to 30-37%. Do północy powinno mi się nabić jeszcze 30-40 wejść wieczorami zawsze u mnie wchodzi dużo więcej ludzi zobaczymy jaka średnia będzie na koniec dnia czy nie jeszcze gorsza od wczorajszej eh.
[Obrazek: wykres.jpg]

Jak widzicie są olbrzymie różnice w konwersji potrafi jednego dnia wynosić 10-13% mieć serie 2-3 dni po 30-37% chociaż nie odzwierciedla tego ilość wejść.

Sob. wejść 49 konwersja 28,57%
Niedz. wejść 49 konwersja 12,24%
Pon. wejść 53 konwersja 37,74%
Wt. wejść 38 konwersja 31%
Sr. wejść 70 konwersja 22,86%
Czw. wejść 25 konwersja 12% i jest to na godzinę 15:45 o której przeważnie ta konwersja wynosiła te 30-37%

Testowałem już parę firm z subami ale tak drastycznych spadków i wzrostów konwersji nigdy nie widziałem nie będe reklamował tutaj firm ale daje przykład w firmie z którą wcześniej współpracowałem tam miałem konwersje dużo niższą, ale też stawkę dużo wyższa bo o połowę i tam ta konwersja podaje przez miesiąc wahała się od 10% do max 18% i to nie było tak, że codziennie były takie wielkie skoki że powiedzmy pierwszy dzień 10% a drugiego zrobiło się 18% taki skok może pojawił się 2 razy w miesiącu a nie co 2- 3dni...