Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 10-11-2015 13:54

(09-11-2015 13:03)LeadNow napisał(a):  Jak na tę chwilę, nielicznym spadła konwersja, ale większość dalej utrzymuje bardzo wysokie wyniki.
To wskazuje tylko na to, że my nie mamy na to wpływu, a system działa prawidłowo.

W razie podejrzenia jakiejkolwiek awarii (indywidualnej), proszę o kontakt bezpośredni:
[email protected], lub GG: 54618242

Nadal uważacie, że wszystko jest ok?
[Obrazek: bf4210818cba13b8med.png]
Kilka dni temu miałbym ok. 7-8 leadów na tylu wejściach..


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 10-11-2015 14:01

no otóż to.. OD tamtej awarii coś jest nie tak ;/ i to widać..


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-11-2015 14:05

W takim razie proszę się troszkę bardziej starać Smile
Piszę, ponieważ jak ktoś chce, to potrafi: http://prntscr.com/915pce

Także konwersja nie jest zależna od nas, ale od sposobu promocji.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 10-11-2015 14:09

Promuję 2gi raz w taki sam sposób, skoro kilka dni temu było 8 leadów, a dzisiaj 0, to znaczy, że nie sposób promocji jest winny.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 10-11-2015 16:35

dzis jakaś masakra wg wrak ledow mimo ze wejścia sa wiec cos nie jest tak


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-11-2015 16:40

Bardzo nam przykro.
Niestety nic nie możemy poradzić. To, że jednego dnia udało się uzyskać daną ilość leadów, nie znaczy, że następnego dnia będzie tyle samo.
Niektórzy wciąż uzyskują ponad 30% konwersję, więc sprawa jest oczywista - system działa i nalicza prawidłowo.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kaczor89 - 10-11-2015 16:44

U mnie niestety to samo.... Na bank jest coś nie tak, nie wierzę, że akurat winny jest tutaj sposób promocji. Gdyby miało to miejsce u jednej osoby to oki, ale nie u trzech czy czterech.... Póki co wstrzymuję się z promocją.

To moje aktualne "wyniki" z dnia dzisiejszego:

[Obrazek: Ygkqo66.png]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 10-11-2015 16:58

Widac ze problem nie wystepuje tylko u mnie wczoraj konwersj 24% a dzis 2% tak z dnia na dziez konwersja by nie spadla widac ze znowu macie cos z linkami Leadnow i to ciagle jakie problemy

system dziala ale moze nie wszystkim nalicza prawidlowo radzil bym sprawdzic co jest grane bo to jest jakas kpina


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jahim777 - 10-11-2015 17:01

u mnie tak samo dzis konwersja spadla z niemal 30 do 1 masakra wole zarobic na innym serwisie co normalnie naliczy


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-11-2015 18:04

Jak pisaliśmy - system działa niewątpliwie.

Jeżeli ktoś mimo identycznej promocji osiąga gorszy wynik, to myślę, że w opisie sytuacji zawarł odpowiedź, dlaczego tak się dzieje. Po prostu trzeba być elastycznym i cały czas wymyślać nowe sposoby. Reklama w sieci jest specyficzna i nie ma możliwości, żeby wciąż osiągać dobre rezultaty, niczego nie zmieniając. Jeżeli więcej osób ma problem, może to świadczyć, że akurat jest słabszy dzień.