Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Mikey - 08-11-2015 17:24

Bedzie SMS Premium kiedys u Was?


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-11-2015 17:29

Na razie nic takiego nie planujemy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 08-11-2015 17:56

Tak jak ostatnie kilka dni konwersja 20-30%, tak dzisiaj "tylko" 7 Sad


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-11-2015 17:58

Cóż, wyjątkowo słaby weekend mają niektórzy. Zaznaczam "niektórzy", gdyż na przykład wczorajszy dzień był dla nas jednym z najlepszych w przeciągu ostatnich kilku tygodni (nawet na tle weekendów).


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 08-11-2015 18:22

Jak prace nad systemem maskowania linków?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 08-11-2015 18:49

http://prntscr.com/90gjx5 No przepraszam ;/ target wiekowo i rodzajowo ten sam co np 2 listopada gdzie konwersja sięgała mi nawet 15% a dziś ledwo 2 % tragedia straszna ;/

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 08-11-2015 23:47

To prawda coś jest nie tak dzisiaj też zauważyłem ogromny spadek konwersji.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 09-11-2015 00:21

Dzisiaj na 220 wejść tylko 5 leadów w jednym programie;<


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 09-11-2015 09:25

Dzisiaj jest podobnie jak wczoraj źle się to zapowiada z konwersji 25% nagle spadłem na 6-7%. Nie wiem dlaczego tak jest może problemy ze zliczanie leadów u nie których operatorów? Jak na razie mam konwersje gorszą jak na innych serwisach tego typu a stawka jest niższa za leada a od razu nisza by się nie wypaliła jak jadę na niej rok prawie i tak drastycznych zmian konwersji nigdy jeszcze nie było. Może są problemy dla pojedynczych programów np. doładowanie, pobieranie a na reszcie jest ok... Jak będzie źle to będę musiał patrzeć przejść tam gdzie będę miał największe zyski bo jak na razie to mi one spadły o około 60%.... w sobotę zarobiłem 42 zł i to linki podmieniłem o godzinie 10 więc nawet mogło być więcej... a w niedziele 18 zł dzisiaj pewnie będzie to samo a nawet może gorzej bo poniedziałek jest i wszyscy w szkole w pracy...

PS.
Pisząc tego posta wpadły mi 2 leady i konwersja się zapowiada taka jaka była w sobotę może były chwilowe problemy zresztą zobaczymy co będzie pod koniec dnia.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 09-11-2015 12:33

U mnie dzisiaj podobnie jak wczoraj - troszkę powyżej 3%.