Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Nektus - 04-11-2015 21:29

U mnie szału z leadami nie ma :/


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 04-11-2015 22:12

Po tej awarii ilość leadów wystrzyliła w górę i właśnie bijemy mały rekord, tak że z systemem jest ok. Gdyby jednak ktoś miał wątpliwości co do naliczania, proszę o sygnał do nas na [email protected] lub GG 54618242.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Martin676 - 05-11-2015 00:05

[Obrazek: konwersja.jpg]

Konwersja faktycznie wyższa niż zwykle. Zastanawia mnie tylko tak mała ilość wejść - spamuję te same grupy, tą samą treścią i jeszcze kilka dni temu miewałem ok. 250-300 wejść i konwersję 1%, a tu taka niespodzianka Tongue


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 05-11-2015 00:28

@up

trzeba nadrobić starty po awari Jerk2


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Martin676 - 05-11-2015 18:25

Jak to jest ze stawką poczatkową? Znajomy zarejestrował się z polecenia i za jednego leada dostałem z systemu polecenia 9 groszy..co wskazuje na 3 zł, znajomy twierdzi, że na każdej ofercie ma startowe 3 zł Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 05-11-2015 18:33

ja mam od początku 4 zł wiec nie wiem co jest 5 Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Martin676 - 05-11-2015 18:35

Ja również - ale dostałem 9 groszy z systemu polecenia, a znajomy na 100% nie promował FastPay - to ja mu dostarczyłem "materiały" do pracy Wink
Tak swoją drogą - jak konwersja u Ciebie? U mnie utrzymuje się wczorajsza Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 05-11-2015 18:41

mi niestety lipa bo konta mi padły ale do tej pory wygląda to tak - http://prntscr.com/8zdyay
ogarniam sobie zaplecze wiec moze jutro bedzie weicej ^^


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 05-11-2015 18:54

To prawda. Postanowiliśmy zmniejszyć stawkę standardową do 3 PLN, ponieważ poprzednia przy naszej konwersji i tak była bardzo wysoka. Jest to tylko jednak u nowych. Stawki osób, które dawniej się zarejestrowały, zostają oczywiście jak były.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Martin676 - 05-11-2015 19:00

Mam nadzieje, ze moja obecna stawka nie ulegnie zmianie? Wink