Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - czesiuleczek - 02-11-2015 18:03

nie polecam z całego serca, oszukują na wejściach a potem sie czepiają że za wysoka konwersja i nie wypłacają, nie poważny serwis


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - kaczor89 - 02-11-2015 18:21

Nie moge sie zgodzić z ta opinią. Działam na Leadnow juz od prawie 2 miesiecy, może nie zawsze jest idealnie, ale to jedyny serwis na ktorym jednak porządnie te leady wpadają. Z wyplaceniem kasy tez nie mialem nigdy problemu, wiec nie bardzo rozumiem o czym piszesz.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 02-11-2015 18:28

(02-11-2015 18:03)czesiuleczek napisał(a):  nie polecam z całego serca, oszukują na wejściach a potem sie czepiają że za wysoka konwersja i nie wypłacają, nie poważny serwis

Niestety, jeżeli ktoś zdobył więcej leadów niż miał wejść, a te ostatnie nieudolnie maskował różnymi sztuczkami internetowymi (których nie będziemy tutaj zdradzać, bo to niepedagogiczne), raczej niech nie liczy na naszą wyrozumiałość.

Mamy różne zabezpieczenia przed nadużyciami, które niestety się zdarzają. Ale bardzo pilnujemy się, żeby nawet przypadkiem nie odbiły się na rzetelnych użytkownikach. Dlatego dużą część operacji weryfikacyjnych dokonujemy przy ręcznie. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie przeszedł ich nikt, kto uczciwie robił leadów. GDYBY jednak coś takiego się zdarzyło, prosimy o kontakt prywatnymi kanałami. Pisanie na forum nic nie da, bo przecież nie będziemy omawiać tutaj poufnych spraw Wink.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Na 5tyk - 02-11-2015 18:44

Ja tam polecam.
Pierwsza wypłata była na 460zł, a dzisiaj o godzinie 16 zlecona kolejna na 81zł, a już o 17:30 został wysłany przelew.

Dodatkowo nigdy nie było problemów z wypłatą Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 02-11-2015 23:17

@[LeadNow] jak długo czeka się na wyplaty ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 02-11-2015 23:20

Nie czeka się Wink. Realizujemy je praktycznie na bieżąco. Rzadko nam się zdarza, żeby jakiś rachunek czekał dłużej niż godzinę (no, chyba że ktoś zleci wypłatę w środku nocy Wink ).


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 02-11-2015 23:41

Oo no to bardzo się cieszę ^^ w takim razie zabieram się ostro do roboty ^^ można się jakoś ubiegać o wyższą stawkę np?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 02-11-2015 23:45

(02-11-2015 23:41)asiorek napisał(a):  Oo no to bardzo się cieszę ^^ w takim razie zabieram się ostro do roboty ^^ można się jakoś ubiegać o wyższą stawkę np?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście, że można Smile. Proszę odezwać się do nas prywatnymi kanałami, a wynegocjujemy warunki dogodne dla obu stron Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - asiorek - 03-11-2015 09:19

Jakieś problemy ze strona? Bo coś mi muli ;o
Zaraz napiszę pw

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 03-11-2015 09:20

Przepraszamy wszystkich za dzisiejszą awarię.
Mamy nadzieję, że problem zostanie jak najszybciej zażegnany.

Jak tylko będziemy mieć więcej informacji, damy znać.
Awaria może potrwać nawet kilka godzin, ale mam nadzieję, że uda się znacznie szybciej.

Pozdrawiam!