Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mlody16918 - 23-10-2015 12:29

(23-10-2015 12:04)chomik3 napisał(a):  Admin niepoważny... Jako stary wyjadacz dostałem stawkę mniejszą niż inni na start, bo zrobiłem sobie przerwe kilka dni od promowania (o czym go nawet uprzedziłem, wspominając że zbieram tokeny na weekend).

No sory, ale leadnow wysyła maile do adminów stron oferując na dzień dobry 4.20 a ja jako osoba która zarobiła prawie 7 tys w półtora miesiąca dostaje "gołą stawkę" tj 4 zł... Trochę to nie fair, nie sądzicie?

Na hotcash, leadmore, firesub i innych mam wyższą stawkę i nikt nie pisze do mnie, że mi ją obniży bo nie zarabiam w ostatnim czasie. Wiedzą, że zareklamuje ich czasami jak np wyjdzie nowy program lub wymyślę nową niszę. A tutaj? Kilka dni bez większych zarobków i jeb - stawka w dół.

A tu przycięcie stawki mimo że jutro weekend i miałem reklamować programy z leadnow... No trudno, dam komuś innemu zarobić.

Może spójrz na to z innej strony. Czy kiedykolwiek na innym serwisie zarobiłeś te 7 tyś w takim czasie pomimo wyższej stawki? Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 23-10-2015 12:37

@mlody16918
Dokładnie o tym samym myślimy.
Wielu wydawców zostaje na stawce 4 zł, bo wie, że i tak znacznie więcej zarobi, niż u konkurencji.

Niektórzy po prostu nie potrafią docenić tego, co mają...

Co do ofert, to prosimy to zostawić dla siebie, ponieważ do każdego podchodzimy bardzo indywidualnie i nie tylko ilość leadów się liczy dla nas.
Mamy znacznie więcej "zmiennych", które bierzemy pod uwagę. Dlatego proszę się nie oburzać, kiedy jedna osoba ma inną stawkę, przy tej samej ilości aktywacji.

Pozdrawiam.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - chomik3 - 24-10-2015 11:08

(23-10-2015 12:29)mlody16918 napisał(a):  Może spójrz na to z innej strony. Czy kiedykolwiek na innym serwisie zarobiłeś te 7 tyś w takim czasie pomimo wyższej stawki? Wink

Tak, w kilku.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 26-10-2015 17:43

co jest z stroną?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-10-2015 17:47

Nie rozumiem pytania.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Martin676 - 27-10-2015 21:02

Czy u Was również leży konwersja? Mam na chwilę obecną 0,88%* konwersji. Nigdy wcześniej nie schodziła poniżej 10%.

*Na chwilę obecną, tj. 21:49 jest już 0,83% Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 27-10-2015 22:00

(27-10-2015 21:02)Martin676 napisał(a):  Czy u Was również leży konwersja? Mam na chwilę obecną 0,88%* konwersji. Nigdy wcześniej nie schodziła poniżej 10%.

*Na chwilę obecną, tj. 21:49 jest już 0,83% Big Grin


tak u mnie tez tak bylo i jak narazie czekam jak zrabia linki zeby nie blokowalo przez FB


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 28-10-2015 10:21

Jeżeli chodzi o linki, proszę o generowanie nowego linku dla każdego wpisu na FB.
Powinno działać bez problemu Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - trm - 28-10-2015 10:35

Udało się komuś uruchomić pustą ofertę fastplay na wordpress?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - AccountManager - 28-10-2015 10:48

Ja uruchomiłem fastpay na kilku stronach. Nie było większego problemu. Smile