Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Nektus - 20-10-2015 15:50

Gdzie jest ta instrukcja od fastpay? Bo ta w panelu to żadna instrukcja.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rozekrr - 21-10-2015 14:38

Miała być ale coś nie widać, sam bym jej potrzebował bo nie ogarniam jak to odtworzyć na stronie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 21-10-2015 14:41

Jest w przygotowaniu. Niedługo pojawi się na stronie.

Przepraszamy za wszelkie opóźnienia z tym związane. Usługa po prostu jest dopracowywana, stąd zmiany także w instrukcji Smile

Pozdrawiam!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 21-10-2015 17:40

tez macie wrazneie jak by wam nie zliczalo polowy wejsc oraz ledow


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Martin676 - 21-10-2015 18:18

Jeszcze miesiąc temu miałem konwersję na poziomie ok. 30%, w tym momencie wychodzi mi ok.10%,moze po prostu ludziom przejadły się już "doładowania" jeżeli to promujesz,bądź co bądź, słabo promujesz Smile mógłbyś coś więcej wspomnieć bo po tym co napisałeś niewiele można pomóc.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - popek-monster - 21-10-2015 19:18

Jam mam konwersje ponad 20% i codziennie po 500 zł dniówki Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 21-10-2015 21:32

LeadNow planujecie wprowadzenie nowego playera pod filmy? Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 22-10-2015 08:14

A PW o nas nie było? Smile
Tak, planujemy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - chomik3 - 23-10-2015 12:04

Admin niepoważny... Jako stary wyjadacz dostałem stawkę mniejszą niż inni na start, bo zrobiłem sobie przerwe kilka dni od promowania (o czym go nawet uprzedziłem, wspominając że zbieram tokeny na weekend).

No sory, ale leadnow wysyła maile do adminów stron oferując na dzień dobry 4.20 a ja jako osoba która zarobiła prawie 7 tys w półtora miesiąca dostaje "gołą stawkę" tj 4 zł... Trochę to nie fair, nie sądzicie?

Na hotcash, leadmore, firesub i innych mam wyższą stawkę i nikt nie pisze do mnie, że mi ją obniży bo nie zarabiam w ostatnim czasie. Wiedzą, że zareklamuje ich czasami jak np wyjdzie nowy program lub wymyślę nową niszę. A tutaj? Kilka dni bez większych zarobków i jeb - stawka w dół.

A tu przycięcie stawki mimo że jutro weekend i miałem reklamować programy z leadnow... No trudno, dam komuś innemu zarobić.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jahim777 - 23-10-2015 12:11

ja tez ponad 10tys a stawka nadal 4zl ale pisalem juz i nic nie dalo jedynie oferuja jakies tam wynagrodzenie jak wbijesz iles tam ledow ale nie wiem msze dopytac sie bo zawsze by sie cos przydalo


(23-10-2015 12:04)chomik3 napisał(a):  Admin niepoważny... Jako stary wyjadacz dostałem stawkę mniejszą niż inni na start, bo zrobiłem sobie przerwe kilka dni od promowania (o czym go nawet uprzedziłem, wspominając że zbieram tokeny na weekend).

No sory, ale leadnow wysyła maile do adminów stron oferując na dzień dobry 4.20 a ja jako osoba która zarobiła prawie 7 tys w półtora miesiąca dostaje "gołą stawkę" tj 4 zł... Trochę to nie fair, nie sądzicie?

Na hotcash, leadmore, firesub i innych mam wyższą stawkę i nikt nie pisze do mnie, że mi ją obniży bo nie zarabiam w ostatnim czasie. Wiedzą, że zareklamuje ich czasami jak np wyjdzie nowy program lub wymyślę nową niszę. A tutaj? Kilka dni bez większych zarobków i jeb - stawka w dół.

A tu przycięcie stawki mimo że jutro weekend i miałem reklamować programy z leadnow... No trudno, dam komuś innemu zarobić.