Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 15-10-2015 12:09

@Beerus
Dogadywać się można Smile Szczególnie przy dłuższej współpracy.

@rekki
Tylko PL na tę chwilę.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 15-10-2015 16:42

u mnie tak samo nie zlicza w niedziele zliczalo ale teraz to masakra rezynuje z tego serwisu wrak wejsc i ledow


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 15-10-2015 16:58

Nie zlicza wejść w przypadku używania iframe. Proszę stosować nasze przekierowanie na programy partnerskie (z0x.pl).
Leady są liczone normalnie, mimo braku wyświetleń wejść w statystykach.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - odleadnow - 16-10-2015 12:53

Ale pcieliście leady między 10 do teraz, wiele osób mi pisało, że wpisało nr potem kod sms(5cyferk) pobrało im kase a mi nie zaliczyło ani jednego leada. jestem w du*e jakies 10-15leadów Sad


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 16-10-2015 14:54

wpadly wam jakies ledy bo u mnie nic mimo ze wyswietlenia sa


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - AlbericG - 16-10-2015 16:35

Małe stawki ....


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - lary1211 - 16-10-2015 16:42

u mnie wpadaja dzisiaj dobrze


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - misqkrk - 16-10-2015 17:31

Mi dziś brakuje 70% leadów, pisałem już 5h temu do nich i brak odpowiedzi ...
Sprawdziłem na telefonie kom i nie działa cała mobilka


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 16-10-2015 17:43

Dziękujemy za informację. Strona mobilna faktycznie chwilowo nie działała, ponieważ wprowadzaliśmy zmiany.

E-maila otrzymaliśmy, ale nie zdążyliśmy na niego odpowiedzieć, ponieważ dotarł 18:28.

Leady dzisiaj wpadają normalnie. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, zapraszamy na [email protected] lub [email protected]. Wyjaśnimy z każdym sprawę indywidualnie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 16-10-2015 17:50

U mnie dziala bez zarzutow. Hmm chociaz zauwazylem przestoje w UV i naliczaniu leadow, ale to wydaje sie normalne Smile no stress $
malo tego korzystalem/ korzystam z wielu serwisow (FS, LM, HC) i zlego slowa nie moge powiedziec o nich, ale to z LN najbardziej uklada mi sie wspolpraca Wink pozdro! Niech lead bedzie z Toba Wink