Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-10-2015 11:46

Przed chwilą przetestowałem usługę - wszystko jest w jak najlepszym porządku. Być może wina leży po stronie jakiegoś operatora.

Jeżeli ktoś wciąż ma problemy, proszę o kontakt na [email protected]. W zgłoszeniu proszę podać dokładny opis: jaki program, jaki problem i jaki operator.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - chomik3 - 11-10-2015 14:15

Mi leady wpadały co kilka minut dzisiaj, a od godziny nic nie wpadło, mimo że wejścia są... Pewnie żrą teraz wszyscy i nie mają pod ręką telefonów Wink

// Edit
No zobaczcie zresztą:
[Obrazek: z7sNHge.jpg]

A od półtorej godziny nic ;/ (Czas na serwera leadnow śpieszy o kilkanaście minut)

Jakby wpadł jeden lub dwa to rozumiem ale nic...?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 11-10-2015 14:32

(11-10-2015 14:15)chomik3 napisał(a):  Mi leady wpadały co kilka minut dzisiaj, a od godziny nic nie wpadło, mimo że wejścia są... Pewnie żrą teraz wszyscy i nie mają pod ręką telefonów Wink

// Edit
No zobaczcie zresztą:
[Obrazek: z7sNHge.jpg]

A od półtorej godziny nic ;/ (Czas na serwera leadnow śpieszy o kilkanaście minut)

Jakby wpadł jeden lub dwa to rozumiem ale nic...?



u mnie tak samo ostatni led o 14:06 a wyświetlenia normalnie nalicza


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - chomik3 - 11-10-2015 14:51

Ciekawy czy potem w jednym czasie wpadnie kilka leadów czy też nic... Póki co przepinam linki na inny serwis.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 11-10-2015 15:50

Logi leadów cały dzień wpadają normalnie. W ww. przedziale czasowym faktycznie było ich mniej, ale wpadały, i to z różnych programów, w tym i z doładowań. Toteż żadnej awarii być nie może.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jahim777 - 11-10-2015 16:04

ja promuje i mi tam normalnie wpada Smile zdążają sie czasem male przerwy ale jest wszystko ok


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 11-10-2015 19:57

znowu sie cos wali Whoops, looks like something went wrong. programy nie dziala zrobcie cos z tym bo wieczorami nie idzie zaobic


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Nektus - 12-10-2015 06:17

Znikły mi środki z konta... Zlecilem wypłatę a nie ma jej w oczekujacych ani w historii stan konta wynosi wielkie 0... Proszę o wyjaśnienia.

Ok, wszystko zostało wyjaśnione.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-10-2015 07:15

Przepraszamy za wszelkie wczorajsze awarie.
W razie dalszych problemów, prosimy o kontakt mailowy.

Pozdrawiam!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Nektus - 12-10-2015 10:20

Zlecone wyplaty jeszcze stoją.. Sad