Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-10-2015 13:03

Nabijanie sztucznego ruchu zawsze jest niemile widziane. Ile mamy dopuszczać: 5, 10, czy może 50 leadów, aby móc sobie dobić do wypłaty?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 09-10-2015 13:05

Leadmore sobie dobrze z tym radziło. Mam na myśli tutaj generowanie fraudów przez partnerów. Proponuję, żebyście wypłacili mu hajs i napisali oficjalnie e-mail o zakończeniu współpracy z nim, a kolejne tworzone konta będą banowane i po problemie. Z całym szacunkiem, ale to tylko Moja opinia i sugestia, żeby załagodzić ten konflikt Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - adis663 - 09-10-2015 13:08

były tylko 2.. Zebym mógł zlecić wypłatę.
To chociaż proszę mi wypłacić część wypłaty, nie liczyć już tych 'sztucznych ruchów' jak to państwo pisza..

Zgadzam się @[Karewer] .. !! Big Grin
a tak po tym to nigdy nie skorzystam z tego serwisu ich i tak po tym co zobaczyłem Rolleyes


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-10-2015 13:13

Bez fraudu brakuje do minimalnej wypłaty.
Do czasu aż będzie osiągnięty minimalny wynik, nie możemy wypłacić.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - AnnaKa - 09-10-2015 13:16

Wiesz po części rozumiem serwis że nie chcą wypłacić, sam kiedyś podpadłem u Kiljana i starciłem nie 50 zł a 800 które myślałem że mogę sobie "nabić" Big Grin Także człowiek młody, głupi to nie rozumie że sieć wtedy z własnej kieszeni musi płacić. Według mnie sieć powinna iść na ugodę w sposób następujący, partner zdobywa 2 leady które nabił w sposób legalny tj. realny ruch sieć wypłaca mu bez tych 2 nabitych leadów i kończą z nim współpracę na dobre. Nikt nie traci każdy ma spokój.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-10-2015 13:18

@AnnaKa
Dobre podejście.
Kwestia jest jeszcze tego, czy rzeczywiście dany user przyznał się do wszystkich fraudów. Jeżeli nie, to i tak jest do przodu względem serwisu, który próbował naciągnąć - nawet nieświadomie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - adis663 - 09-10-2015 13:22

Dokładnie jestem za tym samym jak wyżej @[AnnaKa]
wypłacą państwo i problem z głowy, ja bede zadowolony i państwo..
Będą mieć państwo nauczkę (ja również) i zarazem że bedzie trzeba temu jakoś zaradzić Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - AnnaKa - 09-10-2015 13:25

@[adis663]
Weź się do roboty dziś może nawet więcej zarobisz niżeli tylko te 2 leady i sieć może nawet będzie przychylna do Ciebie i da Ci nauczkę i ostatnią szansę na przyszłość.
Tylko pamiętaj nie możesz oczerniać sieci jeżeli sam jesteś winny. Dodatkowo dodam od siebie że pamiętaj o fakcie takim jak regulamin serwisu.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - adis663 - 09-10-2015 13:35

Tak wszystko wiem..
Jedak nadal twierdze ze cześć środków mi się należy, te 2 leady mogą państwo usunąc sobie zeby nie byli państwo stratni czy coś.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Klin - 09-10-2015 13:36

(09-10-2015 13:22)adis663 napisał(a):  Dokładnie jestem za tym samym jak wyżej @[AnnaKa]
wypłacą państwo i problem z głowy, ja bede zadowolony i państwo..
Będą mieć państwo nauczkę (ja również) i zarazem że bedzie trzeba temu jakoś zaradzić Smile

A za co LeadNow ma mieć nauczkę ? Ciesz się że chcą iść na "ugodę". Ja bym Cie zbanował i nie zobaczyłbyś żadnych pieniędzy, cwaniactwo i krętactwo zawsze prędzej czy później się tak kończy

Edit

***** Ci się należy, rejestrując się zaakceptowałeś regulamin. Tj. nie dotrzymanie umowy