Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 04-10-2015 10:50

@chomik3

Była awaria Playa. Pewnie to wpłynęlo na konwersję.

@rozekrr

Przepraszam! Gdzieś mi się skojarzyło, że wdałeś się w dyskusję na temat pustej oferty, dlatego wpisałem Cię na listę czekających na nią. Nigdy nie spamujemy - rzadko wysyłamy wiadomości, i tylko w szczególnych przypadkach Smile.

@Nektus

To nowy program. Zachęcam do pisania na [email protected] z uwagami Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - chomik3 - 04-10-2015 11:04

Dziś mam ponad 200 wejść i 0 leadów...
Miesiac temu z tego samego źródła ruchu (apki) miałbym już z 5 leadów przy takiej ilości wejść.

Zrobiłem prosty test: puściłem tą samą reklamę na taką samą ilość nowych tokenów a jedynie z różnymi linkami i na konkurencyjnych serwisach wpadło już po kilka leadów a tu dalej nic. Jakiś czas temu to na leadnow miałem właśnie 2-3 razy więcej leadów niż u konkurencji a teraz całkowicie odwrotnie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 04-10-2015 11:45

Miesiąc temu był początek września, a teraz mamy początek października. Inne realia. Nie ma co porównywać tych terminów. Ciągle to powtarzam: internet jest kapryśny - nigdy nie wiadomo, kiedy i ile leadów wpadnie. Ostatni tydzień na przykład był niezły - o czym świadczy najlepiej to, że nikt się nie skarżył - ani tutaj, ani w e-mailach Wink.

Wykresy właściwie wszystkich naszych partnerów przypominają sinusoidę. Raz jest lepiej, raz gorzej, a sytuacja zmienia się praktycznie z dnia na dzień Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lajkus - 04-10-2015 21:10

Bardzo sobie chwale, konwersja 15%. Leady wpadają jak marzenie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - popek-monster - 04-10-2015 21:16

U mnie też pięknie nigdy nie miałem takich konwersji przy 500 zł 18 % to jest mój rekord co do konwersji Super!. Puścicie dzisiaj wypłaty ??


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 05-10-2015 08:06

W niedzielę o 22 raczej już nikt nie wykonuje przelewów Smile
Ale za to od 8-9 rano następnego dnia, już tak Smile

Pozdrawiam!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Nektus - 05-10-2015 08:14

(05-10-2015 08:06)LeadNow napisał(a):  W niedzielę o 22 raczej już nikt nie wykonuje przelewów Smile
Ale za to od 8-9 rano następnego dnia, już tak Smile

Pozdrawiam!

Szkoda że nie przed 8, o bym miał przelew wcześniej...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - popek-monster - 05-10-2015 09:26

Wypłata doszła już jaki wy macie bank ? Dzisiaj wyszła od was 2015-10-05 09:53:05 i już mam na koncie. Super dzięki Polecam ten serwis nie dość że konwersja jest powalająca to jeszcze wypłatę mam od razu Mega. Huh


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 05-10-2015 09:27

Już pisaliśmy kilka razy Smile
Wypłaty idą z PKO BP.

Pozdrawiam!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 05-10-2015 13:33

Uwaga, uwaga!
Być może komuś umknęło, więc oficjalnie napiszę Smile

Wprowadziliśmy nowy Program Partnerski - Fastpay - wersja beta!
Jest to swoista bramka płatności, którą można zamieścić na dowolnej stronie.
Wystarczy wkleić kod na swoją stronę - dowolny landing page i zacząć zarabiać!
Wszystkie informacje znajdują się oczywiście w Panelu Użytkownika, na stronie http://www.leadnow.pl

Zapraszamy do testowania, i oczywiście:
proszę śmiało zgłaszać wszelkie uwagi Smile