Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-09-2015 11:32

@Chomik3

Regulamin jest obowiązkowy. Inaczej nie moglibyśmy działać, zgodnie z polskim prawem.

@Jestokey1995

Na pewno nikomu niczego nie obiecywaliśmy. Jak ktoś nas prosi o podwyżkę, przyglądamy się jego dotychczasowym wynikom i w przypadku odmowy konkretnie tłumaczymy, co było tego przyczyną.

Chętnie proponujemy lepsze warunki współpracy, ale partner musi wziąść na siebie pewne zobowiązania, na przykład wyrobić konkretną liczbę leadów.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Nektus - 26-09-2015 12:30

Pustaoferta kiedy? I jak bedzie wyglądać?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-09-2015 13:36

Na dniach Smile. Cieszy nas to oczekiwanie i strasznie żałujemy, że wcześniej się za nią nie zabraliśmy...

Tyle mogę na razie powiedzieć, że się będzie podobała Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - SokoleOko - 26-09-2015 15:44

Czy można promować galę na waszym serwisie?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 26-09-2015 16:47

Nie rozumiem pytania - jaką galę?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 26-09-2015 16:56

Polsat Boxing Night Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - chomik3 - 26-09-2015 17:29

Ostatnie 2-3 tygodnie miałem konwersje minimum 3% a dzisiaj już 0.70... A promowane cały czas ten sam, jest sobota, kijowa pogoda, tym bardziej powinny leady same wpadać.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Nektus - 26-09-2015 17:33

(26-09-2015 17:29)chomik3 napisał(a):  Ostatnie 2-3 tygodnie miałem konwersje minimum 3% a dzisiaj już 0.70... A promowane cały czas ten sam, jest sobota, kijowa pogoda, tym bardziej powinny leady same wpadać.

U mnie zawsze weekendy są najlepsze Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - chomik3 - 26-09-2015 17:42

(26-09-2015 17:33)Nektus napisał(a):  
(26-09-2015 17:29)chomik3 napisał(a):  Ostatnie 2-3 tygodnie miałem konwersje minimum 3% a dzisiaj już 0.70... A promowane cały czas ten sam, jest sobota, kijowa pogoda, tym bardziej powinny leady same wpadać.

U mnie zawsze weekendy są najlepsze Big Grin

U mnie też... Miesiąc temu miałem nawet 10% konwersji, ostatnie 20 dni nigdy poniżej 2% nie zszedłem... A tu spada i spada...

Edit. Już 1.21%, więc na wieczór trochę się poprawiło


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 27-09-2015 09:56

@Karewer

Tak Smile. W panelu programu Watchlive.pl na dole jest mozliwość dodania linku Smile.

@Pozostali

Konwersja jest zawsze kapryśna. Zdobywanie leadów to nie kopanie dołu, że wystarczy więcej razy machnąć łopatę, to proporcjonalnie więcej piasku się wydobędzie. Porównam raczej do płukania złota w strumieniu; trzeba wiedzieć, gdzie i jak to robić, ale per saldo i tak w dużej mierze powodzenie zależy od szczęścia. Czasem jest lepiej, czasem gorzej - i nigdy to nie zależy w pełni od partnera czy od nas. Jedyne, co mogę poradzić, to wymyślać coraz nowe sposoby; nawet najlepszy i najskuteczniejszy sposób na tę chwilę za tydzień-dwa może okazać się niewypałem.

A konwersja sprzed kilku tygodni była siłą rzeczy wyższa, gdyż nie nie doliczany ruch mobilny. Pisaliśmy to wielokrotnie.

EDIT: Podliczyliśmy leady; na razie jest u nas lepiej niż w zeszły weekend Smile.