Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 24-09-2015 17:24

u mnie tez konwersj blyskawicznie spadla z dnia na dzien na dodatek wieczorem nie zalicza wgl. wejsc ani ledow a ludze pisze ze wchodza i podaja piny a ledow brak licznik nie zgadza sie z liczniekime skracacza z ktorego kozystam brakuje ponad polowy wejsc


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Nektus - 24-09-2015 20:21

Dodajcie tą pustą ofertę jak najszybciej Smile najlepiej jak by byla w stylu pustej bialej strony z formularzem do wpisania numeru.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 25-09-2015 16:41

(24-09-2015 17:24)jestokej1995 napisał(a):  u mnie tez konwersj blyskawicznie spadla z dnia na dzien


Pisaliśmy kilkakrotnie, że wynika to z tego, iż zaczęliśmy zliczać wejścia mobilne. Konwersja pozostała taka jak była; jedynie licznik się zmienił.

(24-09-2015 17:24)jestokej1995 napisał(a):  na dodatek wieczorem nie zalicza wgl. wejsc ani ledow a ludze pisze ze wchodza i podaja piny a ledow brak


To już jest wina operatorów. Oni to zliczają.

(24-09-2015 17:24)jestokej1995 napisał(a):  licznik nie zgadza sie z liczniekime skracacza z ktorego kozystam brakuje ponad polowy wejsc

Proszę odezwać się do nas w tej sprawie na [email protected]. Być może winien jest link; proszę go przesłać w mailu.


@Nektus

Pusta oferta ukaże się na dniach Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - belly93 - 25-09-2015 17:06

Proszę odezwać się do nas w tej sprawie na [email protected]. Być może winien jest link; proszę go przesłać w mailu.

Dobra bajka, skoro raz zlicza wejścia a raz nie to tylko może być jedno, cięcia wyników z waszej strony. Coś nie może działać raz dobrze, a raz źle.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 25-09-2015 17:22

Mieliśmy już przypadek, że źle użyty link nie zliczał części wejść. Dlatego uczulamy, aby używać PEŁNY wygenerowany link z naszego systemu.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - belly93 - 25-09-2015 18:22

Ale jemu link działa, tylko że ma ucięte weścia w link


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Na 5tyk - 25-09-2015 18:46

belly93, a może używasz linku bezpośredniego do programu zamiast tego z l1nk.pl

Ja tak robiłem i wtedy wejścia nie były zliczane poprawnie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 25-09-2015 19:10

Dokładnie o takim wyjaśnieniu problemu, jaki podał Na 5tyk, myśleliśmy.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - chomik3 - 26-09-2015 09:06

Jak konwersja kiedyś wymiatała to teraz po wprowadzeniu regulaminu na pół strony (w wersji mobilnej) praktycznie leadów z telefonów nie ma...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 26-09-2015 09:59

kumpel pisał o podwyszkę miesiąc temu i obiecali ze miał ja dostać po weryfikacji ledow a teraz otrzymał wiadomość Chyba całkiem sporą daliśmy rekompensatę w postaci przelewów i podwyszki nie będzie . Brak dotrzymania slowa