Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 18-09-2015 12:39

Da Smile. Napiszę więcej: już niebawem Wink.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Nektus - 18-09-2015 12:56

Wszystko w porządku bo leady nie lecą a wyświetlenia wpadają normalnie, naprawde jest coś nie tak...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 20-09-2015 14:44

Nie ma co się oszukiwać, konwersja u was spadła i to znacnzie. Niegdyś wystarczyło 40-50 wejsc by zgarnac 1-3 leady. Teraz tyle wejjść to brak leadów, a przy 200 mam na chwilę obecną 2, gdzie jeszcze 3 tygodnie temu podejrzewam ze byłoby z 5 co najmniej.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mlody16918 - 20-09-2015 17:49

(20-09-2015 14:44)milosz998 napisał(a):  Nie ma co się oszukiwać, konwersja u was spadła i to znacnzie. Niegdyś wystarczyło 40-50 wejsc by zgarnac 1-3 leady. Teraz tyle wejjść to brak leadów, a przy 200 mam na chwilę obecną 2, gdzie jeszcze 3 tygodnie temu podejrzewam ze byłoby z 5 co najmniej.

U mnie niestety ta sama sytuacja z konwersji 5% spadło do 1%


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 23-09-2015 11:43

Nowy Program Partnerski jest już live - stream sportowy!
Jest możliwość wrzucenia własnego linka po aktywacji, odnoszącego do wybranego streamu!

Jak zwykle - proszę śmiało zgłaszać wszelkie uwagi Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rozekrr - 23-09-2015 11:56

Tyle czasu czekania na Stream i rozczarowanie...
Jak dodać własne zdjęcie do playera?
Brak panelu komentarzy co znacznie poprawia konwersję...
Brak możliwości edycji tła pod playerem...

Liczyłem na coś dużooo lepszego a wyszło słabo Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Karewer - 23-09-2015 12:05

Nie wiem dlaczego serwisy, które mają w ofercie program stream, popełniają zasadniczy błąd. Dlaczego tylko i wyłącznie stream sportowy? Przecież ludzie streamują sport, koncerty, festiwale, kabarety i inne rzeczy. Troszkę się rozczarowałem tym programem.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 23-09-2015 12:51

Na najblizsze kilka dni proponuje zmienic tlo...wiadomo o co chodzi Wink proponuje tez dopisac 'nasze serwery sa przeciazone' i dopiero wtedy prosba o podanie numeru


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 23-09-2015 15:32

Dzięki za wszelkie uwagi!

To jest PP nastawiony na stream sportowy. Był naszym priorytetem ze względu na to, że mamy Wydawców, którzy bardzo na to czekali.
Będzie także stream pusty. Następna jest jednak pusta oferta (najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu). Wtedy będzie można wrzucić ją w swoją własną kreację. Można będzie wszystko dostosować po swojemu Wink

@Toskan
Dobry pomysł z tym napisem Smile Jeżeli chodzi o tło, to jest dostosowane pod różne wydarzenia sportowe. Musieliśmy tak zrobić, aby to działało jak najszybciej i dla jak największej ilości wydawców.

Pozdrawiam!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 23-09-2015 16:06

Rozumiem, tylko skoro nie ma mozliwosci edytowania tla, a jest mozliwosc przytulenia paru groszy (mam na
mysli sobotnia gale bokserska) to dlaczego 'kopana' ma byc w tle...chociaz na sobote to zmiencie.
ps. Dzieki za kolejna blyskawiczna wyplate, jestescie niczym pendolino (na niektorych odcinkach) hehe pozdrawiam!