Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - chomik3 - 14-09-2015 16:58

U mnie 11799 wejść z tego 460 leadów. Wychodzi 3.90% więc nie mogę narzekać.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - cutespider - 15-09-2015 13:28

Skuteczność poprawiła się nagle po moim poprzednim poście i w końcu jest taka jak była Smile
Kiedy będzie wideo z możliwością generowania iframe?
Czy w leadnow ten link polecający w zakładce "Dodatki" to reflink z którego jeśli ktoś się zarejestruje my otrzymujemy jakiś procent z jego leadów? Czy to zwykła sygnatura reklamowa


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 15-09-2015 13:32

Dziekuje za kolejna blyskawiczna wyplate. Pzdr.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 15-09-2015 13:33

@cutespider
AD 1: Nic nie zmienialiśmy Wink
AD 2: Myślę, że pod koniec następnego tygodnia będzie większość gotowa. Planujemy mocny rozwój tego programu oraz dodanie podobnego, z lepszymi możliwościami.
AD 3: Są 2 możliwości sygnaturek. Z reflinkiem i bez. Jeżeli ktoś zarejestruje się z reflinka, to będzie zaliczony jako polecony w systemie leadnow.pl. W tej chwili jeszcze nie ma zarobków od poleconych, ale warto już budować zaplecze, ponieważ jak tylko zostanie uruchomione, to zacznie zaliczać wszystkich dotychczasowych poleconych.

W skrócie - polecasz dzisiaj, a jak tylko wprowadzimy system $$ od poleconych, to zaczynasz zarabiać Smile

@Toskan
Cała przyjemność po naszej stronie Smile

BTW, jest już teraz możliwość zrobienia iframe na playerze, ale musimy to znacznie uprościć, bo w tej chwili jest dość ciężko to wprowadzić.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - domis - 15-09-2015 15:29

Co do mojego ostatniego postu - chodziło mi domene v-shared do ktorej przekierowuje ruch mobilny z 3g, oczywiście z tego również jesteśmy kredytowani? Z wifi pokazuje inny landing (rozumiem, że tamten jest pod wap billing).

Muszę w końcu przetestowac Was bardziej, bo lp na 3g wygląda bardzo ok Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 15-09-2015 15:37

Tak, jest oddzielna wersja na mobile. Oczywiście leady z tej wersji są normalnie liczone Smile

W takim razie zapraszam do intensywnych testów Smile

Btw, do wszystkich, którzy mają spadek konwersji. Dalej mamy wydawców, którzy osiągają dwucyfrowe wyniki Smile Może trochę słabszy okres, ale proszę się nie martwić o żadne cięcia leadów - nigdy się nie zniżymy do tego poziomu!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - jestokej1995 - 15-09-2015 16:37

u mnei jest tak zaczne promowoac wpadnie 20-30zl i potem przestuj z 2h nic zero ledow a wyswietlen do cholery


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 15-09-2015 18:51

@up proponuje uzywaz znakow interpunktycjnych. Czytac sie tego nie daaaa...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 17-09-2015 15:33

Uwaga dla wszystkich Smile

Dodaliśmy 3 nowe programy partnerskie. Kolejne 2 są już prawie gotowe. Już teraz mogę zdradzić, że jednym z nich będzie stream sportowy.
Do końca tego tygodnia najprawdopodobniej będą już live.

Zapraszam na stronę www.leadnow.pl w celu zapoznania się z nową ofertą!

Pozdrawiam!

PS. Proszę śmiało zgłaszać wszelkie uwagi na temat nowych programów Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - cutespider - 18-09-2015 12:30

Jest u was możliwy kod iframe do zastosowania?
Chciałbym edytować np. nazwę przycisku "doładuj telefon" na zarejestruj się
I żeby można było osadzić taki kod na własnej stronie. Coś takiego jak widżet aktywacji z eforsy
Dajcie kod iframe z możliwością zmiany nazwy przycisku jeżeli tak się nie da.
Aby po kliknięciu czegoś na mojej stronie wyświetlał się komunikat wpisz numer i przycisk "zarejestruj się " a potem do wyboru sieci i to wszystko aby można było osadzić w iframe jako wyskakujące okienko na własnej stronie. Da się tak zrobić?