Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lotheo - 12-09-2015 09:38

Jak może coś spaść o ponad 100% ? beka
Rozumiem, że zarobki masz na minusie? facepalm


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-09-2015 10:01

Lotheo, dziękuję!

Gdybyśmy ścieli w tym tygodniu ilość leadów o ponad 100%, to nie tylko żaden lead by nie przybył, ale ich ilość musiałaby topnieć.

Rozumiem trwogę, jaka opanowała te forum, ale proszę nie traćmy trzeźwości umysłu Smile. Jedziemy wszyscy na tym samym wózku, bowiem wszyscy tutaj żyjemy z tych leadów. Mamy weekend - proponuję odłożyć wyciąganie wniosków na poniedziałek Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 12-09-2015 10:28

No ja wyciągam wnioski od tygodnia i codziennie nawet przy znikomej ilości wyśw były 2 leady u was (to byla jedna z pewnych rzeczy obok śmierci i podatków), teraz nagle od kilku dni nie wpada nic, jakimś tam 1 leadzik. Wyraźnie coś jest nie tak.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-09-2015 11:10

(12-09-2015 10:28)milosz998 napisał(a):  No ja wyciągam wnioski od tygodnia i codziennie nawet przy znikomej ilości wyśw były 2 leady u was (to byla jedna z pewnych rzeczy obok śmierci i podatków), teraz nagle od kilku dni nie wpada nic, jakimś tam 1 leadzik. Wyraźnie coś jest nie tak.

Dziękujemy za takie pokłady zaufania Smile.

Niestety, naprawdę mamy czas nieurodzaju. Nie tylko my zresztą - partnerzy innych platform afiliacyjnych również raportują problemy ze spadkiem leadów czy konwersji.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - domis - 12-09-2015 11:27

A ja mam takie pytanie, macie jeszcze inną wersję programu "pobieranie", która jest niedostępna dla wydawców? Lub inspirowaliście się mocno jakimś przy tworzeniu pliki123?

Pytam, bo wpadł mi w oko jeden przy przeglądaniu stron i wygląda na to, że to "wasz" ;-)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 12-09-2015 11:35

@domis

Wysłałem Ci prywatną wiadomość.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 13-09-2015 10:18

Tez mam pytanie co do tego programu. Wszystko ok ze zliczaniem leadow..?. konwersja na tym programie jest zenujaco niska, dodatkowo kilka razy zwracali mi uwage, ze nie moga pobrac pliku. I jeszcze jedno jak wchodze na ten link z tel to nie wyswietla sie ani nazawa, ani rozmiar.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-09-2015 10:54

(13-09-2015 10:18)Toskan napisał(a):  Tez mam pytanie co do tego programu. Wszystko ok ze zliczaniem leadow..?. konwersja na tym programie jest zenujaco niska, dodatkowo kilka razy zwracali mi uwage, ze nie moga pobrac pliku. I jeszcze jedno jak wchodze na ten link z tel to nie wyswietla sie ani nazawa, ani rozmiar.

Z konwersją jest różnie. Są tacy, którzy osiągają bardzo przyzwoite wyniki (także i w ostatnich, nieco słabszych dniach), a są i tacy, którzy faktycznie mają z nich niewiele leadów.

Niewiele jesteśmy w stanie poradzić na to drugie. Konwersja tak naprawdę zależy od tego, w jaki sposób i gdzie dana kreacja jest promowana. Sięgając po absurd - nie oczekiwałbym satysfakcjonujących wyników promowania programu doładowania na forum fanatyków telefonów stacjonarnych Wink. Choćby nie wiem, jak owo forum było popularne.

Sam ruch nie wystarczy, aby zapewnić sobie dopływ leadów. Najwięcej zależy, jak będziecie zachęcać użytkowników do skorzystania z programu. My dostarczamy tylko narzędzia; jak je wykorzystacie, to już zależy od Was, moi mili Smile!

PS: Leady są dobrze zliczane Wink. Naprawdę Wink. Zdradzę, że niektórzy nasi partnerzy odnotowali wczoraj swój rekord zarówno w poziomie konwersji, jak i w ruchu Smile. To nas nieco uspokoiło, gdyż znaczy, że chociaż mamy trudniejszy okres, to i tak rynek ma potencjał Smile.

PPS: Wersję mobilną sprawdzimy. Dzięki za info!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - cutespider - 13-09-2015 16:01

Ewidentnie jest coś nie tak z wpisywaniem numerów. Już drugi numer z plusa i wyświetla się "Podany numer jest niepoprawny" a numer na pewno jest poprawny. Sprawdzałem też te same numery w 6 innych sieciach afiliacyjnych i jest to samo a więc nie tylko u was. Nie zdziwiłbym się gdyby było tak też z jeszcze jakąś jedną siecią. Tym bardziej że od jakiegoś czasu dostawałem już zgłoszenia od osób że nie da się wpisać numeru. Wiem że pewna strona podawała awarię w Plus być może nadal ona trwa. I nagle przez 6 dni trafiam tylko na osoby z plusa? Mało prawdopodobne. Albo ja jestem indywidualną osobą która tak ma i tylko u mnie się coś popsuło albo nie wiem. I dziwi mnie że piszecie że wszystko jest okej jak widać jak na dłoni że nie jest. Być może te błędy są na tyle losowe że ich nie zauważyliście albo sieci zmieniły coś może o czym sami nie wiecie Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Nektus - 13-09-2015 19:14

Leady wpadają jak szalone Smile
[Obrazek: Screensho_spshsps.png]
Przelew w 3 minuty!
[Obrazek: Screensho_spsnhxe.png]